Free KiziMizi games

Adam i Ewa 5 Część 2

Mizi Kizi
Adam i Ewa 5 Część 2
Adam i Ewa 5 Część 2

Adam i Ewa 5 Część 2 - Zasady gry i sterowanie

opis gry Adam i Ewa 5 Część 2Witaj w drugiej części popularnej gry "Adam i Ewa 5". Jak pamiętasz, Adam utracił ukochaną Ewę i teraz podjął misję poszukiwawczą. Twoim zadaniem będzie pomóc naszemu jaskiniowcowi w odszukaniu ukochanej i poradzić sobie ze wszystkimi zadaniami.
Twój bohater będzie musiał przejść przez różne lokalizacje, które będą wypełnione różnymi pułapkami. Aby nasz bohater pokonał je wszystkie, będzie musiał rozwiązać wiele łamigłówek wchodząc z różnymi przedmiotami w interakcję, aby poradzić sobie z zadaniem.

Adam and Eve 5 Part 2 to doskonała gra FUNCTU, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 23 stycznia 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 2877 razy i otrzymała ocenę 88/100 z łącznej liczby 17 ocen użytkowników, 15 polubienia i 2 głosy na nie. Gra Adam i Ewa 5 Część 2 jest stworzona w technologi HTMl5, więc będzie doskonale odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP