Free KiziMizi games

Aquablitz 2

Mizi Kizi
Aquablitz 2
Aquablitz 2

Aquablitz 2 - Zasady gry i sterowanie

Witaj w Aquablitz 2. Jest to najnowsza odsłona ulubionej podwodnej gry typu wskaż i dopasuj, zwana również jako Match-3, która zawiera nową, świeżą grafikę, wpadającą w ucho muzykę i wiele nowych ulepszeń! Poznaj swoją nową ambasadorkę — małą syrenkę Pearl. Z przyjemnością oprowadzi Cię podczas przygody przez ponad 700 podmorskich poziomów i nauczy cię sztuczek, które pomogą ci rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane zagadki. Wykonuj codzienne misje, aby zarabiać dodatkowe monety i boostery lub graj w codzienne wyzwania, aby zebrać dodatkowe gwiazdki, które mogą pomóc otworzyć skrzynie ze skarbami i portale do nowych poziomów. Nie zapomnij grać codziennie, aby otrzymywać unikalne nagrody. Bierz udział w poszukiwaniach skarbów zatopionych przez piratów. Graj teraz za darmo w Aquablitz 2 i ciesz się bogactwem uzależniających wyzwań, polegających na dopasowywaniu trzech lub więcej elementów.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Aquablitz 2 wynosi 0/100. Na grę oddano 0 głosów. Gra ma obecnie 1844 odsłony. Grę zaproponowano w dniu: 8 grudnia 2018. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP