Baśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy koń

Five Nights at Freddy'sFive Nights at Freddy'sFive Nights at Freddy's 2Five Nights at Freddy's 2Five Nights at Freddy's 3Five Nights at Freddy's 3Baśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBaśnie z 1001 nocy 3: Rybak i DżinBaśnie z 1001 nocy 3: Rybak i DżinBaśnie z 1001 nocy 4: Król i jego sokółBaśnie z 1001 nocy 4: Król i jego sokółBaśnie z 1001 nocy 5: Sindbad ŻeglarzBaśnie z 1001 nocy 5: Sindbad ŻeglarzBaśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówBaśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówPolicyjny poscig: Pogoń za miastemPolicyjny poscig: Pogoń za miastemFive Nights at Freddy's 4Five Nights at Freddy's 4Moja bajka Koń wodnyMoja bajka Koń wodnyPościg za misiemPościg za misiemSlot: Arabian NightsSlot: Arabian NightsRodzina koni: Symulator zwierząt 3DRodzina koni: Symulator zwierząt 3DPustynny pościg za kradzionym samochodemPustynny pościg za kradzionym samochodem2 samochody online2 samochody onlineArabska księżniczkaArabska księżniczkaBackgammonia - tryktrak onlineBackgammonia - tryktrak onlineSłodki mały koń: puzzleSłodki mały koń: puzzleFruit Ninja OnlineFruit Ninja OnlineHorse Jumping Show 3DHorse Jumping Show 3DZabawna gra: Zagraj w MahjongZabawna gra: Zagraj w MahjongUkładanka: Biegnące konieUkładanka: Biegnące konieHorse Ride RacingHorse Ride RacingKolorowanka KonieKolorowanka KonieHorse Riding SimulatorHorse Riding SimulatorBasen Arabska KsiężniczkaBasen Arabska KsiężniczkaHorse Run 3DHorse Run 3DBohater armaty onlineBohater armaty onlineArabian Princess Wedding Dress upArabian Princess Wedding Dress upPolicyjny pościg za samochodemPolicyjny pościg za samochodemSalon ślubny Wyjdź za mnieSalon ślubny Wyjdź za mniePiłka nożna onlinePiłka nożna onlineJeździec konnyJeździec konnyArabian Night 1001Arabian Night 1001Krykiet onlineKrykiet onlineHorror Nights StoryHorror Nights StoryBitwa w Domino: Domino OnlineBitwa w Domino: Domino OnlineHorse Derby RacingHorse Derby RacingHorse Racing 2DHorse Racing 2DZabójcy futbolu onlineZabójcy futbolu onlineLabirynt dla chomika onlineLabirynt dla chomika onlineFive Nights at Freddy's AR:Five Nights at Freddy's AR:Horse ShoeingHorse ShoeingCo to za dźwięk?Co to za dźwięk?Huggy Wuggy Pixel NightsHuggy Wuggy Pixel NightsBohaterowie Nocy: WyścigiBohaterowie Nocy: WyścigiArabska księżniczkaArabska księżniczkaGrinch w pogoni za MikołajemGrinch w pogoni za MikołajemPodkuwanie koni 2Podkuwanie koni 2Świnka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiMityczne klejnotyMityczne klejnotyMiecze i sandały: GladiatorMiecze i sandały: GladiatorSkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątynia
Ogień i Woda 4: Kryształowa świątynia Poradnik (Walkthrough)
Baśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy koń - Zagraj teraz online za darmo

❇️ Baśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy koń - Zagraj teraz online za darmo

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

W grze 1001 Arabian Nights 7 sięgamy ponownie do uroczych opowieści Księgi tysiąca i jednej nocy. Tym razem pomożemy Szeherezadzie dokończyć opowieść o Hebanowym koniu. Poznamy piękne kawałki legendy. Wystarczy, że połączymy ze sobą trzy kafelki tego samego koloru aby zniknęły z planszy i poznamy skrawki układanki, która opowie cząstkę baśni. Zbieraj cenne klucze, usuwając płytki znajdujące się pod nimi, wówczas przedmiot opadnie na sam dół i trafi do Twojej kolekcji, odkrywając kawałek legendy. Na każdym poziomie masz określony czas na wykonanie zadania, obserwuj poziom piasku znajdujący się w lewej kolumnie. Napełnij dzban magiczną energią, łącząc ze sobą przynajmniej 4 jednakowe elementy. Kiedy dzban będzie pełny, użyj jego wszechmocy! Gdy ukończysz poziom, część legendy, będzie pokazana po prawej stronie. Pokonaj wszystkie poziomy a odkryjesz pełną opowieść tysiąca i jednej nocy!

🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Baśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy koń - Zagraj teraz online za darmo już 15866 razy i mamy ciągle za mało!
🟡Jesli lubisz Gry logiczne to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online


AEWD