Free KiziMizi games

Best Candy Friends

Mizi Kizi
Best Candy Friends
Best Candy Friends

Best Candy Friends - Zasady gry i sterowanie

opis gry Best Candy FriendsBest Candy Friends zabierze Cię w świat pysznych cukierków i łamigłówek! Ta szybka gra HTML5 łączy klasyczną rozgrywkę typu match3 z fajnymi przedmiotami bonusowymi i niesamowitymi celami, które często wymagają od ciebie wyskakiwania z pudełka i znalezienia kreatywnych rozwiązań. Ale nie martw się! Jeśli nie będziesz w stanie osiągnąć celów poziomu w ramach ilości dostępnych ruchów, zawsze możesz kupić więcej ruchów, wykorzystując zebrane punkty bonusowe. Na pięćdziesięciu coraz trudniejszych poziomach podejmujesz dobrą walkę z potworami, które chcą ukraść twoje cukierki i chronić słodycze. Zagraj teraz w Best Candy Friends i ciesz się tymi słodyczami za darmo!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Best Candy Friends wynosi 0/100. Na grę oddano 0 głosów. Gra ma obecnie 967 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 24 stycznia 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP