Free KiziMizi games

Best Pet Friends

Mizi Kizi
Best Pet Friends
Best Pet Friends

Best Pet Friends - Zasady gry i sterowanie

opis gry Best Pet FriendsW kolorowej grze polegającej na dopasowywaniu 3 Best Pet Friends Twoim zadaniem jest połączenie trzech lub więcej uroczych zwierzątek tego samego rodzaju, aby je uwolnić. Ok, jest też cel do osiągnięcia na każdym z 40 poziomów gry. Aby odnieść sukces, musisz osiągnąć określony wynik, wyczyścić lub usunąć płytki z brudu, niejadalnych grzybów i innych przeszkód lub doprowadzić klejnoty do dolnej części poziomu. Im więcej zwierzaków dołączysz, tym więcej zdobędziesz punktów i tym więcej pojawi się ulepszeń, które pomogą Ci osiągnąć cel. Za pomyślnie ukończone poziomy zostaniesz nagrodzony monetami, których możesz użyć do zakupu dodatkowych ulepszeń, jeśli poziom okaże się dla ciebie zbyt trudny. Pokaż swoje serce zwierzętom i zagraj teraz w Best Pet Friends za darmo!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Best Pet Friends wynosi 0/100. Na grę oddano 0 głosów. Gra ma obecnie 996 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 24 stycznia 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP