Free KiziMizi games

Bitwa o królestwo

Mizi Kizi
Bitwa o królestwo
Bitwa o królestwo

Bitwa o królestwo - Zasady gry i sterowanie

opis gry Bitwa o królestwoW wielkim zamku mieszka księżniczka. Nie posiada stałej armii i jest zmuszona zatrudnić wojowników do obrony królestwa i cennych kryształów. A teraz pilnie potrzebuje Twojej pomocy, ponieważ horda potworów zbliża się do królestwa. Księżniczka obecnie nie posiada żadnych kryształów, więc musisz je zebrać na polu bitwy. W końcu ich liczba zależy od tego, jak mocno możesz pomóc ochronić księżniczkę.
Najpierw wybierz wojowników, z którymi będziesz walczył przeciwko potworom. O każdym z nich możesz uzyskać informacje o jego sile i zdolnościach. Każdy gracz ma swoje własne umiejętności. Postaraj się wybrać tych, którzy mogą strzelać i nie pozwól wrogowi zbliżyć się do zamku księżniczki. W Tobie nadzieja, dzielny rycerzu!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Battle For Kingdom wynosi 100/100. Na grę oddano 4 głosy. Gra ma obecnie 1998 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 9 lipca 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP