Free KiziMizi games

Bob The Robber 4 season 1: France

Mizi Kizi
Bob The Robber 4 season 1: France
Bob The Robber 4 season 1: France

Bob The Robber 4 season 1: France - Zasady gry i sterowanie

opis gry Bob The Robber 4 season 1: France

Bob powraca w kolejnej przygodzie. Tym razem jako cel, obrał sobie Paryż, stolicę Francji. Nasz sprytny złodziejaszek ma apetyt, na zdobycie jak największych kosztowności. Czy uda mu się ponownie przechytrzyć detektywa i system ochrony? Przekonaj się już teraz i razem z Bobem wyrusz po cenne łupy. Unikaj kamer bezpieczeństwa i ochroniarzy, bo inaczej zostaniesz aresztowany. Ukryj się w cieniu i zaskocz strażnika od tyłu. Wytrychem otwórz drzwi i rozejrzyj się dookoła, może znajdziesz trochę pieniędzy. Następnie odszukaj najbardziej wartościowy artefakt i zabierz go, udając się jak najszybciej do drzwi wyjściowych. W przeciwnym razie, detektyw odnajdzie Cię po śladach i trafisz do więzienia. Wykorzystaj zrabowane pieniędzy, aby kupić nowe gadżety i kostiumy, które pomogą ci w kolejnej misji. Czy zdołasz pomóc Bobowi ukończyć wyzwanie we Francji?

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Bob The Robber 4 season 1: France wynosi 88/100. Na grę oddano 17 głosów. Gra ma obecnie 2360 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 15 listopada 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP