Free KiziMizi games

Bomb It 7

Mizi Kizi
Bomb It 7
Bomb It 7

Bomb It 7 - Zasady gry i sterowanie

opis gry Bomb It 7

Bomberman ponownie uderzy! Teraz w siódmej części powróci z całą masą nowych rozwiązań! Podczas wojny wszystkie środki są dozwolone i musisz wziąć to pod uwagę, gdy wejdziesz w kolejną konfrontację z wrogiem. W dzisiejszej grze Bomb It 7 przejmiesz kontrolę nad mechanicznym robotem, którego zadaniem jest dotarcie do wroga i wyeliminowanie go. Możesz osiągnąć swój cel za pomocą bomb, układając je w zasięgu nieprzyjaciela. Gdy tylko wróg wejdzie w zasięg ładunku, zostanie wyeliminowany. Jednak musisz być sprytny i wykorzystać odpowiednią strategię, aby zwabić przeciwnika do pułapki. Możesz zagrać w pojedynkę, przeciwko sztucznej inteligencji, z innymi graczami w trybie multiplayer, lub ze znajomym. Czy jesteś gotowy na wybuchową przygodę?

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Zasady gry i sterowanie:
1. Gracz:
ruch: „ W, A, S, D ”
Bomba: „ SPACJA ”

2. gracz:
ruch: „ KLAWISZE STRZAŁEK ”
Bomba: „ ENTER ”

Średnia ocen Bomb It 7 wynosi 92/100. Na grę oddano 50 głosów. Gra ma obecnie 2973 odsłony. Grę zaproponowano w dniu: 8 października 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP