▶️Bujaj się włamywaczu

Złodziej Bob 5: Przygoda w ŚwiątyniZłodziej Bob 5: Przygoda w ŚwiątyniZłodziej Bob 4: FrancjaZłodziej Bob 4: FrancjaZłodziej Bob 4: RosjaZłodziej Bob 4: RosjaZłodziej Bob 4: JaponiaZłodziej Bob 4: JaponiaZłodziej Bob 3Złodziej Bob 3Złodziej Bob 2Złodziej Bob 2Złodziej BobZłodziej BobZrób się na TrollaZrób się na TrollaBaby Hazel uwielbia się bawićBaby Hazel uwielbia się bawićBaby Hazel uczy się pojazdówBaby Hazel uczy się pojazdówDeath Soul - Przygotuj się na śmierćDeath Soul - Przygotuj się na śmierćUltimate Ninja SwingUltimate Ninja SwingPrzeciwieństwa się przyciągająPrzeciwieństwa się przyciągająZamień się stronamiZamień się stronamiStickman SwingStickman SwingŚlizgający się MikołajŚlizgający się MikołajSwing CopterSwing CopterSwing CoptersSwing CoptersSwing ManSwing ManKsiężniczki przygotowują się do podróżyKsiężniczki przygotowują się do podróżyKsiężniczki przygotowują się do szkołyKsiężniczki przygotowują się do szkołyKsiężniczki - Przygotuj się ze mną!Księżniczki - Przygotuj się ze mną!Niekończący się tunelNiekończący się tunelRagdoll SwingRagdoll SwingStickman Swing StarStickman Swing StarDzieci uczą się matematykiDzieci uczą się matematykiNie daj się złapaćNie daj się złapaćSwing Cat Endless JumpSwing Cat Endless JumpBaby Hazel uczy się manierBaby Hazel uczy się manierSwing StarSwing StarSwing TriangleSwing TriangleSpidey SwingSpidey SwingBaby Hazel uczy się kolorówBaby Hazel uczy się kolorówGumball Swing OutGumball Swing OutRobber Vs Police: FightingRobber Vs Police: FightingSpidey and his Amazing Friends: Swing Into ActionSpidey and his Amazing Friends: Swing Into ActionObudź się kolegoObudź się kolegoSwing BlocksSwing BlocksZumbar.ioZumbar.ioZumba OceanZumba OceanZumba ManiaZumba ManiaZumba ClassicZumba ClassicZumba ChallengeZumba ChallengeZuma: SvetlogradZuma: SvetlogradZuma: Znaki ZodiakuZuma: Znaki ZodiakuZuma BoomZuma BoomZuma BallZuma BallGotowanie z Emmą: Spaghetti z cukiniąGotowanie z Emmą: Spaghetti z cukiniąZristZristZopZopZootopia Jelly MatchZootopia Jelly MatchZoobies MatchZoobies MatchZoobies ConnectZoobies ConnectZoobies CollapseZoobies CollapseZoobiedokuZoobiedokuBloki ZoobieBloki ZoobieZooba: Zabawne różniceZooba: Zabawne różniceZoo SlingsZoo SlingsZoo RunZoo RunZoo PongZoo Pong Gry trzy w jednej liniiGry trzy w jednej liniiGry kulkiGry kulkiGry ogień i wodaGry ogień i wodaGry logiczneGry logiczneGry na 2 osobyGry na 2 osobyGry platformoweGry platformoweGry obrona wieżyGry obrona wieżyGry dla chłopcówGry dla chłopcówGry Baby HazelGry Baby HazelGry dla dziewczynGry dla dziewczynGry przygodoweGry przygodoweGry strzelankiGry strzelankiGry mahjongGry mahjongGry strategiczneGry strategiczneGry karcianeGry karcianeGry dla dzieciGry dla dzieciGry samochodoweGry samochodoweGry zombieGry zombieGry łamigłówkiGry łamigłówkiGry wyścigoweGry wyścigoweGry sportoweGry sportoweGry multiplayerGry multiplayerGry o kosmitachGry o kosmitachGry akcjiGry akcji
Bujaj się włamywaczu Poradnik (Walkthrough)

❇️ Bujaj się włamywaczu

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

🟠Bujaj się włamywaczuJesteś włamywaczem i uciekasz z cennym łupem. Problem w tym, że znajdujesz się na dachu budynku i jedyna droga ucieczki to przedostać się na kolejny budynek. Na szczęście zabrałeś ze sobą linę, za pomocą której przeskoczysz na następny dom. Musisz dokładnie ustawić odpowiednią długość liny, aby bezpiecznie wylądować na drugim budynku, jeśli lina będzie za krótka lub za długa to spadniesz i zostaniesz aresztowany przez policję. Musisz być bardzo ostrożny i dokładnie dobierać długość liny. Po drodze zbieraj worki z pieniędzmi, to będzie Twoja dodatkowa premia za wysiłek i ryzyko w pracy. Jak daleko zajdziesz w tej zabawnej grze akcji?
🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Bujaj się włamywaczu już 4374 razy i mamy ciągle za mało!
🟡Jesli lubisz Gry złodzieje to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online

Gry Kizi Mizi

🟥Swing robber to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 21 listopada 2018 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 4374 razy i otrzymała ocenę 64/100 z łącznej liczby 14 ocen użytkowników, 9 polubień i 5 głosów na nie. Gra Bujaj się włamywaczu jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

⬛ TOP