Free KiziMizi games

Case: Smile

Mizi Kizi
Case: Smile
Case: Smile

Case: Smile - Zasady gry i sterowanie

opis gry Case: SmileBudzisz się w ponurym zimnym pokoju. Poprzez pulsujący ból w głowie dochodzisz do wniosku, że znajdujesz się w podziemnym labiryncie. Gdzieś w głębinach katakumb czai się prawdziwy koszmar. Jesteś zamknięty razem z demonicznym psychopatą, który postanowił zapolować na ciebie.
Jak tylko usłyszysz ironiczny śmiech, natychmiast schowaj się, może to być czerwona szafka lub coś również pomocnego. Poczekaj, aż wszystko ucichnie i wówczas opuść schronienie. W labiryncie znajdziesz wiele korytarzy i pomieszczeń. Spróbuj odnaleźć klucze do wszystkich zamkniętych drzwi i rozwiąż tajemnicę niesamowitego miejsca. Aby się nie zgubić, użyj mapy i spróbuj zapamiętać schemat labiryntu. Twoja odwaga i silna wola przetrwania, pozwolą ci uniknąć straszliwego losu.

Zasady gry i sterowanie:
WASD lub klawisze strzałek do sterowania ruchem
E do interakcji
H, aby otworzyć / zamknąć mapę labiryntu
Esc, aby wstrzymać grę

Case: Smile to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 19 lutego 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 1812 razy i otrzymała ocenę 0/100 z łącznej liczby 0 ocen użytkowników, 0 polubień i 0 głosów na nie. Gra Case: Smile jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP

Uwaga! Gra tylko dla osób dorosłych

Ta gra zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.
Czy masz powyżej 18 lat i chesz kontynuować?.

Nie, mam poniżej 18 lat