Free KiziMizi games

Circus New Adventures

Mizi Kizi
Circus New Adventures
Circus New Adventures

Circus New Adventures - Zasady gry i sterowanie

opis gry Circus New Adventures

Panie i panowie! Cyrk powrócił do miasta! Circus 2 to gra logiczna, która oferuje nie tylko zabawną, kolorową grafikę i doskonałą, inspirującą ścieżkę dźwiękową, ale także trudne łamigłówki, które wychodzą dokładnie tam, gdzie skończył się Circus. Celem gry jest wrzucenie uroczego akrobata kosmitów do dostępnej puli dla dzieci na każdym poziomie. Po drodze dostępne są różne narzędzia, które pomagają pokonywać przeszkody i stale generować impet. W 25 zupełnie nowych i trudnych poziomach będziesz dobrze radzić sobie z monocyklami, trampolinami, balonami, a nawet armatami, zanim wyślesz kosmitę przez wszystkie poziomy. W końcu pokonasz poziomy, gdy uda ci się zrobić idealne plusk w basenie. Zagraj w Circus 2 teraz za darmo przez wiele godzin zabawy, gwarantowane!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Circus New Adventures wynosi 100/100. Na grę oddano 1 głos. Gra ma obecnie 845 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 24 stycznia 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP