Free KiziMizi games

Daily Jigsaw

Mizi Kizi
Daily Jigsaw
Daily Jigsaw

Daily Jigsaw - Zasady gry i sterowanie

opis gry Daily JigsawSzukasz nowej dziennej dawki stymulacji umysłowej? Twoje poszukiwania dobiegło końca! Daily Jigsaw oferuje puzzle na każdy dzień, 24 godziny na dobę. Wybierasz jeden z trzech poziomów trudności i zacznij zabawę! Od poziomu trudności zależy liczba puzzli. Z układankami składającymi się z 24, 54 lub 96 części — każdy znajdzie coś dla siebie. Pomocne opcje gry pomogą Ci w ułożeniu puzzli. Wyświetl tylko krawędzie, aby zacząć od brzegów. W każdej chwili możesz przetasować pozostałe kawałki łamigłówki, wyczyść obszar układanki lub zobaczyć ukończoną ilstrację. W trudnych momentach skorzystaj z pomocy, aby znaleźć odpowiedni element. Graj w Daily Jigsaw codziennie i trenuj swój mózg.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Daily Jigsaw wynosi 100/100. Na grę oddano 1 głos. Gra ma obecnie 1999 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 11 czerwca 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP