Free KiziMizi games

Dopasuj do ściany

Mizi Kizi
Dopasuj do ściany
Dopasuj do ściany

Dopasuj do ściany - Zasady gry i sterowanie

opis gry Dopasuj do ścianyDopasuj do ściany to gra zręcznościowa na refleks z dopasowaniem figury geometrycznej do wnęki w ścianie. Poruszasz się wzdłuż niekończącego się toru. Zarządzasz pomarańczową kostką w różnych kierunkach, aby dostosować się do otworów w ścianach. Biała figura geometryczna o różnorodnym kształcie, której nie możesz kontrolować, porusza się do przodu. Razem z nią podróżuje pomarańczowa kostka, którą możesz przemieszczać z jednej strony na drugą. Po drodze pojawiają się ściany z wnękami o różnych kształtach. Umieść kostkę na właściwym miejscu, aby powstała struktura, która przejdzie przez otwór i nie uderzy w ścianę. Musisz być szybki i spostrzegawczy. Z każdym metrem, podróż będzie coraz trudniejsza.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Fit in the wall wynosi 100/100. Na grę oddano 2 głosy. Gra ma obecnie 1661 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 26 marca 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP