▶️Dopasuj do ściany

Wall HolesWall HolesNinja: ścienny biegaczNinja: ścienny biegaczDopasuj DiamentyDopasuj DiamentyDopasuj kształtDopasuj kształtDopasuj 3030!Dopasuj 3030!DopasowanieDopasowanieDopasuj PietraDopasuj PietraPrzenieś i dopasujPrzenieś i dopasujDopasuj wszystkie ZoobiesDopasuj wszystkie ZoobiesDopasuj 3 królikiDopasuj 3 królikiDopasuj zakrętkęDopasuj zakrętkęDopasuj zwierzętaDopasuj zwierzętaFit it quickFit it quickDopasuj ciasta - Znajdź drogęDopasuj ciasta - Znajdź drogęDopasuj Pączki 3Dopasuj Pączki 3Wall BallWall BallDopasuj czteryDopasuj czteryPrzez ścianęPrzez ścianęGet FitGet FitŚciana mocyŚciana mocyPrzestrzeń kosmiczna: Dopasuj 3Przestrzeń kosmiczna: Dopasuj 3Elektryczne potwory: Dopasuj 3Elektryczne potwory: Dopasuj 3Dopasuj mnie więcejDopasuj mnie więcejDopasuj SłodyczeDopasuj SłodyczeMagiczne Święta: dopasuj 3Magiczne Święta: dopasuj 3Dopasuj spadające przedmiotyDopasuj spadające przedmiotyDotknij ścianyDotknij ścianyFit And SqueezeFit And SqueezeFit Em AllFit Em AllWall BreakerWall BreakerUkładanka: Dopasuj kolorUkładanka: Dopasuj kolorPrzerażające klauny - dopasuj 3Przerażające klauny - dopasuj 3Dopasuj warzywa 3Dopasuj warzywa 3Dzikie ptaki - dopasuj 3Dzikie ptaki - dopasuj 3Gry karciane zombie: Dopasuj kartyGry karciane zombie: Dopasuj kartyUderz w ścianęUderz w ścianęDon't Touch The WallDon't Touch The WallBlocks Fit n MatchBlocks Fit n MatchBall WallBall WallWall Breaker 3DWall Breaker 3DDopasuj piłkiDopasuj piłkiFit & GoFit & GoDopasuj KlejnotyDopasuj KlejnotyLetter FitLetter FitShape FitShape FitZumbar.ioZumbar.ioZumba OceanZumba OceanZumba ManiaZumba ManiaZumba ClassicZumba ClassicZumba ChallengeZumba ChallengeZuma: SvetlogradZuma: SvetlogradZuma: Znaki ZodiakuZuma: Znaki ZodiakuZuma BoomZuma BoomZuma BallZuma BallGotowanie z Emmą: Spaghetti z cukiniąGotowanie z Emmą: Spaghetti z cukiniąZristZristZopZopZootopia Jelly MatchZootopia Jelly MatchZoobies MatchZoobies MatchZoobies ConnectZoobies Connect Gry trzy w jednej liniiGry trzy w jednej liniiGry kulkiGry kulkiGry ogień i wodaGry ogień i wodaGry logiczneGry logiczneGry na 2 osobyGry na 2 osobyGry platformoweGry platformoweGry obrona wieżyGry obrona wieżyGry dla chłopcówGry dla chłopcówGry Baby HazelGry Baby HazelGry dla dziewczynGry dla dziewczynGry przygodoweGry przygodoweGry strzelankiGry strzelankiGry mahjongGry mahjongGry strategiczneGry strategiczneGry karcianeGry karcianeGry dla dzieciGry dla dzieciGry samochodoweGry samochodoweGry zombieGry zombieGry łamigłówkiGry łamigłówkiGry wyścigoweGry wyścigoweGry sportoweGry sportoweGry multiplayerGry multiplayerGry o kosmitachGry o kosmitachGry akcjiGry akcji
Dopasuj do ściany Poradnik (Walkthrough)

❇️ Dopasuj do ściany

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

🟠Dopasuj do ścianyDopasuj do ściany to gra zręcznościowa na refleks z dopasowaniem figury geometrycznej do wnęki w ścianie. Poruszasz się wzdłuż niekończącego się toru. Zarządzasz pomarańczową kostką w różnych kierunkach, aby dostosować się do otworów w ścianach. Biała figura geometryczna o różnorodnym kształcie, której nie możesz kontrolować, porusza się do przodu. Razem z nią podróżuje pomarańczowa kostka, którą możesz przemieszczać z jednej strony na drugą. Po drodze pojawiają się ściany z wnękami o różnych kształtach. Umieść kostkę na właściwym miejscu, aby powstała struktura, która przejdzie przez otwór i nie uderzy w ścianę. Musisz być szybki i spostrzegawczy. Z każdym metrem, podróż będzie coraz trudniejsza.
🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Dopasuj do ściany już 2762 razy i mamy ciągle za mało!
🟡Jesli lubisz na czas to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online

Gry Kizi Mizi

🟥Fit in the wall to doskonała gra BEEDOGAMES, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 26 marca 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 2762 razy i otrzymała ocenę 100/100 z łącznej liczby 1 oceny użytkowników, 1 polubienie i 0 głosów na nie. Gra Dopasuj do ściany jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

⬛ TOP