Free KiziMizi games

Drift Race

Mizi Kizi
Drift Race
Drift Race

Drift Race - Zasady gry i sterowanie

opis gry Drift Race

Drift Race to klasyczna gra wyścigowa Top-Down, która oferuje kontrolę driftu w stylu arkadowym i szybką akcję! Będziesz rywalizować w krótkich wyścigach z maksymalnie trzema przeciwnikami na krętych torach wypełnionych dopalaczami i przeszkodami. Twoja kariera wyścigowa rozpoczyna się w wyścigu dla początkujących w brązowej lidze w samochodzie sportowym prosto od dealera samochodowego. Po zapoznaniu się z układem kierowniczym i wygraniu pierwszych wyścigów będziesz mógł wydać część pieniędzy z nagród na ulepszenie samochodu i wziąć udział w trudniejszych wyścigach, które wymagają wyższych opłat za wejście, ale także o wiele więcej nagród pieniężnych! Ukończ wszystkie wyścigi ligi, aby zakwalifikować się do wyższej ligi. Zamień swojego legalnego driftera na szybszy samochód wyścigowy lub zaoszczędź, aby kupić prawdziwy supersamochód!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Drift Race wynosi 0/100. Na grę oddano 0 głosów. Gra ma obecnie 1212 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 27 stycznia 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP