▶️Five Nights at Freddy's 3

Five Nights at Freddy'sFive Nights at Freddy'sFive Nights at Freddy's 2Five Nights at Freddy's 2Baśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBaśnie z 1001 nocy 3: Rybak i DżinBaśnie z 1001 nocy 3: Rybak i DżinBaśnie z 1001 nocy 4: Król i jego sokółBaśnie z 1001 nocy 4: Król i jego sokółBaśnie z 1001 nocy 5: Sindbad ŻeglarzBaśnie z 1001 nocy 5: Sindbad ŻeglarzBaśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówBaśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końFive Nights at Freddy's 4Five Nights at Freddy's 4Przerażający krzyk babci: Straszny FreddyPrzerażający krzyk babci: Straszny FreddySlot: Arabian NightsSlot: Arabian NightsPięć NarodówPięć NarodówPięć różnic w MinecraftPięć różnic w MinecraftFreddy run 3Freddy run 3Pięć obręczyPięć obręczySlenderman VS Freddy The FazbearSlenderman VS Freddy The FazbearHorror Nights StoryHorror Nights StoryFreddy Run 1Freddy Run 1Five Nights at Freddy's AR:Five Nights at Freddy's AR:Zumbar.ioZumbar.ioZumba OceanZumba OceanZumba ManiaZumba ManiaZumba ClassicZumba ClassicZumba ChallengeZumba ChallengeZuma: SvetlogradZuma: SvetlogradZuma: Znaki ZodiakuZuma: Znaki ZodiakuZuma BoomZuma BoomZuma BallZuma BallGotowanie z Emmą: Spaghetti z cukiniąGotowanie z Emmą: Spaghetti z cukiniąZristZristZopZopZootopia Jelly MatchZootopia Jelly MatchZoobies MatchZoobies MatchZoobies ConnectZoobies ConnectZoobies CollapseZoobies CollapseZoobiedokuZoobiedokuBloki ZoobieBloki ZoobieZooba: Zabawne różniceZooba: Zabawne różniceZoo SlingsZoo SlingsZoo RunZoo RunZoo PongZoo PongZoo PinballZoo PinballTajemnice zooTajemnice zooZoo Mahjongg DeluxeZoo Mahjongg DeluxeZOO Hidden StarsZOO Hidden StarsZoo FeederZoo FeederZoo BuffetZoo BuffetZoo BoomZoo BoomZwierzęta z zooZwierzęta z zooZombinatorsZombinatorsZombify MeZombify MeZombies vs. HalloweenZombies vs. HalloweenZombies Shooter Part 2Zombies Shooter Part 2Zombies ShooterZombies ShooterZombies Outbreak ArenaZombies Outbreak ArenaZombies Night 2Zombies Night 2Zombies NightZombies NightZombies Eat My StockingZombies Eat My StockingZombie nie potrafią skakać 2Zombie nie potrafią skakać 2 Gry trzy w jednej liniiGry trzy w jednej liniiGry kulkiGry kulkiGry ogień i wodaGry ogień i wodaGry logiczneGry logiczneGry na 2 osobyGry na 2 osobyGry platformoweGry platformoweGry obrona wieżyGry obrona wieżyGry dla chłopcówGry dla chłopcówGry zręcznościoweGry zręcznościoweGry Baby HazelGry Baby HazelGry dla dziewczynGry dla dziewczynGry przygodoweGry przygodoweGry strzelankiGry strzelankiGry mahjongGry mahjongGry strategiczneGry strategiczneGry karcianeGry karcianeGry dla dzieciGry dla dzieciGry samochodoweGry samochodoweGry zombieGry zombieGry łamigłówkiGry łamigłówkiGry wyścigoweGry wyścigoweGry sportoweGry sportoweGry multiplayerGry multiplayerGry o kosmitachGry o kosmitach
Five Nights at Freddy's 3 Poradnik (Walkthrough)

❇️ Five Nights at Freddy's 3

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

🟠Five Nights at Freddy's 3Witamy w świecie koszmaru i horroru pod przykrywką restauracji - pizzerii "Freddy Fazbear's Pizza". Za dnia można tutaj coś zjeść a dzieci mogą pobawić się z robotami - animtaronikami. Ale w nocy siły zła przejmuja kontrolę. W grze "5 nocy z Freddiem" spotkamy się ponownie z Mike'em Schmidtem. Ten facet nadal tu pracuje, tracąc w nocy komórki nerwowe. Czy jesteś gotów spędzić kolejne pięć nocy z Freddim i jego fajną drużyną animatronicznych potworów? Potem z przyjemnością przedstawiamy grę "5 nocy z Freddiem 3". Tutaj spotkasz się z nowym animatronikiem Springtrapem (główny przeciwnik). Ten robot różni się od innych animtaroników tym, że jego kostium został zaprojektowany dla ludzi i robotów. Gdy człowiek nosi ten kombinezon, sprężynowe mechanizmy izolują animatroniczne detale i zwalniają przestrzeń dla osoby. Jednak po kilku testach Springtrap został spisany na straty z powodu wadliwych mechanizmów, choć jego skafander miał wbudowane czujniki dźwiękowe, które, reagowały na śmiech dzieci i mógł bawić się z nimi dłużej. Ale historia Springtrap jeszcze się nie skończyła. Teraz wraca do pizzerii Mike'a. Tym razem nie będziesz nosił maski, nie będzie ochronnych drzwi, ani ratującej latarki. Do Twojej dyspozycji będą tylko dwa panele robocze. Na pierwszym panelu naprawisz obrażenia zadawane przez fantomy, a na drugim panelu masz konsolę monitorującą kamery. Musisz sprawdzić wszystkie pokoje i zająć się Springtrapem. Aby wprowadzić go w błąd, możesz użyć pliku dźwiękowego Balun Boy, ale można to zrobić tylko w pomieszczeniu, które oglądasz w danym momencie ma kamerze. Głównymi rywalami w "5 nocy z Freddiem 3" będzie nie tylko Springtrap, ale także duchy animatroniki.
🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Five Nights at Freddy's 3 już 7776 razy i mamy ciągle za mało!
🟡Jesli lubisz Gry Symulatory to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online

Gry Kizi Mizi

🟥Five Nights at Freddy's 3 to doskonała gra SCOTT CAWTHON, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 17 stycznia 2021 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 7776 razy i otrzymała ocenę 84/100 z łącznej liczby 79 ocen użytkowników, 66 polubień i 13 głosów na nie. Gra Five Nights at Freddy's 3 jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

⬛ TOP