🔸Five Nights at Freddy's 4🔹

Five Nights at Freddy'sFive Nights at Freddy'sFive Nights at Freddy's 2Five Nights at Freddy's 2Five Nights at Freddy's 3Five Nights at Freddy's 3Baśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBaśnie z 1001 nocy 3: Rybak i DżinBaśnie z 1001 nocy 3: Rybak i DżinBaśnie z 1001 nocy 4: Król i jego sokółBaśnie z 1001 nocy 4: Król i jego sokółBaśnie z 1001 nocy 5: Sindbad ŻeglarzBaśnie z 1001 nocy 5: Sindbad ŻeglarzBaśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówBaśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końPrzerażający krzyk babci: Straszny FreddyPrzerażający krzyk babci: Straszny FreddyPięć NarodówPięć NarodówPięć różnic w MinecraftPięć różnic w MinecraftFreddy run 3Freddy run 3Pięć obręczyPięć obręczySlenderman VS Freddy The FazbearSlenderman VS Freddy The FazbearHorror Nights StoryHorror Nights StoryFreddy Run 1Freddy Run 1Five Nights at Freddy's AR:Five Nights at Freddy's AR:Huggy Wuggy Pixel NightsHuggy Wuggy Pixel NightsZurry The Ritual BatZurry The Ritual BatZumbar.ioZumbar.ioZumba OceanZumba OceanZumba ManiaZumba ManiaZumba ClassicZumba ClassicZumba ChallengeZumba ChallengeZUMAR DELUXEZUMAR DELUXEZuma: Znaki ZodiakuZuma: Znaki ZodiakuZuma BoomZuma BoomZuma BallZuma BallGotowanie z Emmą: Spaghetti z cukiniąGotowanie z Emmą: Spaghetti z cukiniąZristZristZopZopZoobies ConnectZoobies ConnectZoobies CollapseZoobies CollapseZoobiedokuZoobiedokuBloki ZoobieBloki ZoobieZooba: Zabawne różniceZooba: Zabawne różniceZoo SlingsZoo SlingsZoo PongZoo PongZoo PinballZoo PinballTajemnice zooTajemnice zooZoo Mahjongg DeluxeZoo Mahjongg DeluxeZOO Hidden StarsZOO Hidden StarsZoo FeederZoo FeederZoo BoomZoo BoomZwierzęta z zooZwierzęta z zooZonic Rush ToiletZonic Rush ToiletZombinatorsZombinatorsZombify MeZombify MeZombies vs. HalloweenZombies vs. HalloweenZombies SurvivalZombies SurvivalZombies Shooter Part 2Zombies Shooter Part 2Zombies ShooterZombies ShooterZombies Outbreak ArenaZombies Outbreak ArenaZombies Night 2Zombies Night 2Zombies NightZombies NightZombie nie potrafią skakać 2Zombie nie potrafią skakać 2Zombies Are ComingZombies Are ComingZombies Among UsZombies Among Us Gry trzy w jednej liniiGry trzy w jednej liniiGry kulkiGry kulkiGry ogień i wodaGry ogień i wodaGry logiczneGry logiczneGry na 2 osobyGry na 2 osobyGry platformoweGry platformoweGry Obrona WieżyGry Obrona WieżyGry dla chłopcówGry dla chłopcówGry zręcznościoweGry zręcznościoweGry Baby HazelGry Baby HazelGry dla dziewczynGry dla dziewczynGry przygodoweGry przygodoweGry strzelankiGry strzelankiGry mahjongGry mahjongGry strategiczneGry strategiczneGry karcianeGry karcianeGry dla dzieciGry dla dzieciGry samochodoweGry samochodoweGry zombieGry zombieGry łamigłówkiGry łamigłówkiGry wyścigoweGry wyścigoweGry sportoweGry sportoweGry multiplayerGry multiplayerGry o kosmitachGry o kosmitach
Five Nights at Freddy's 4 Poradnik (Walkthrough)

❇️ Five Nights at Freddy's 4

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

🟠Five Nights at Freddy's 4Przedstawiamy wam kolejną mroczną odsłonę gry "5 nocy z Freddiem 4", gdzie paranoja i poczucie ogromnego strachu staną się waszymi cieniami. W tej części "zabawna" animatronika będzie obserwowana nie przez Mike'a Schmidta, ale przez płaczące dziecko. Gra będzie zupełnie odmienna od poprzednich wersji. Nie będzie kamer, masek, paneli ochronnych. Analogiem biura strażnika Mike'a będzie pokój dziecięcy. Będziesz miał do dyspozycji tylko łóżko, otwartą szafę z drzwiami i parę drzwi prowadzących na korytarz. Wokół będzie ciemność i ponury zapach strachu, a w skrzynce dziecięcej będą tylko ciasno ściśnięte małe latarki. Za pomocą tego prostego arsenału musisz wytrzymać osiem nocy (pięć standardowych nocy i trzy bonusy) od północy do szóstej rano. Jeśli możesz wytrzymać - przetrwać, jeśli nie dasz rady - nasze kondolencje. Tym razem nie wpadniesz w pułapkę zwykłych potworów - animatroniki, ale w koszmary nocy. Animatronika nocna to roboty z ogromną liczbą zębów i jeszcze bardziej obrzydliwym i odrażającym wyglądem niż ich poprzednicy. W skrócie, są to ulepszone i bardziej koszmarne wersje Freddiego, Chiki, Bonnie i Foxy. Jak tylko wybije północ, musisz się skoncentrować na przetrwaniu 5 nocy z Freddiem 4. Dostosuj swój słuch do najbardziej minimalnych dźwięków. W końcu koszmary chowają się za drzwiami, a kto wie co za nimi się kryje!

🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Five Nights at Freddy's 4 już 8972 razy i mamy ciągle za mało!
🟡Jesli lubisz Gry Symulatory to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online


Gry Kizi Mizi

🟥Five Nights at Freddy's 4 to doskonała gra SCOTT CAWTHON, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 14 lipca 2020 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 8972 razy i otrzymała ocenę 85/100 z łącznej liczby 241 ocen użytkowników, 205 polubień i 36 głosów na nie. Gra Five Nights at Freddy's 4 jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie. Znajdziesz tutaj gry z popularnych platform jak: Kongregate, Cartoon Network, Miniclip czy Poki. Najlepsze gry w jednym miejscu.

⬛ TOP