Graj Frank 'n' Slime

Gra Frank 'n' Slime

- nie jest obecnie dostępna

W związku z wycofaniem technologii Flash, nie wszystkie gry oparte na niej są obecnie dostępne. Jednak, dzięki emulacji Ruffle, stopniowo będziemy mogli cieszyć się coraz większą liczbą gier Flash.

W międzyczasie zachęcamy do odkrywania innych dostępnych gier, zarówno opartych na nowoczesnym języku HTML, jak i tych kompatybilnych z emulacją Ruffle. Znajdziesz poniżej bogaty wybór pozycji, które zapewnią Ci mnóstwo zabawy i zadowolenia.

Frank 'n' Slime

Slime Rush TD 2Slime Rush TD 2Slime RiderSlime RiderPixel SlimePixel SlimeSlime PizzaSlime PizzaNinja VS SlimeNinja VS SlimeSlime Warrior RunSlime Warrior RunSlime Rush TDSlime Rush TDSlime SimulatorSlime SimulatorSlime HunterSlime HunterSlime BallSlime BallPrincess Slime FactoryPrincess Slime FactorySlime PaletteSlime PaletteSlime ArrowsSlime ArrowsSlime FarmSlime FarmSlime BirdsSlime BirdsBlumgi SlimeBlumgi SlimeMC SlimeMC SlimeUnicorn Slime DesignerUnicorn Slime DesignerSquare Pixel SlimeSquare Pixel SlimeŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiMiecze i sandały: GladiatorMiecze i sandały: GladiatorMityczne klejnotyMityczne klejnotySkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaChińczykChińczykOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 1: Leśna świątyniaOgień i Woda 1: Leśna świątyniaPoppy PlaytimePoppy PlaytimeSuper Mario BrosSuper Mario BrosKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Królowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Ogień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDTajemniczy rajTajemniczy rajMonopoly OnlineMonopoly OnlineSkarby AtlantydySkarby AtlantydyJewel QuestJewel QuestPora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyKrólowa ŚnieguKrólowa ŚnieguOgień i Woda 6: BajkiOgień i Woda 6: BajkiBubble Shooter ProBubble Shooter ProZłe lody 3Złe lody 3Najlepszy klasyczny mahjongNajlepszy klasyczny mahjongZłe lodyZłe lodyJewels Blitz 3Jewels Blitz 3Kick the BuddyKick the BuddyZoo BoomZoo BoomBubble HitBubble HitŚwinka Peppa: nowy domŚwinka Peppa: nowy domBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaGarden TalesGarden TalesSkarby Montezumy 2Skarby Montezumy 2Królowa Śniegu 3Królowa Śniegu 3Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4Złodziej Bob 2Złodziej Bob 2
Frank 'n' Slime Poradnik (Walkthrough)
Frank 'n' Slime

❇️ Frank 'n' Slime

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

Dowiedz się, jak dotrzeć do drzwi skarbca na każdym poziomie. Użyj WASD lub klawiszy strzałek, aby poruszać się i skakać. W tych pokojach, jeśli skręcisz w lewą stronę ekranu, pojawisz się po prawej stronie. Jeśli spadniesz przez podłogę, skończysz na suficie! Na późniejszych poziomach naciśnij przyciski strzałek na każdym poziomie, aby zmienić grawitację. Staraj się nie stracić głowy!

Kizi Mizi: Frank 'n' Slime🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Frank 'n' Slime już 2204 razy i mamy nadal za mało!
🟡Jesli lubisz Gry logiczne to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online