Free KiziMizi games

Galaxy Guardians

Mizi Kizi
Galaxy Guardians
Galaxy Guardians

Galaxy Guardians - Zasady gry i sterowanie

opis gry Galaxy GuardiansZainspirowany znaną na całym świecie grą ICQ Zoopaloola, nowa Galaxy Guardians to gra zręcznościowa, w której Twoim celem jest przetasowanie fragmentów gry przeciwnika z planszy. Możesz ustawić siłę i kierunek, w którym jeden ze swoich żetonów powinien zostać przesunięty, i próbować uderzyć we wroga. Pamiętaj jednak, aby przewidzieć, gdzie przesunie się twój żeton gry po trafieniu w kamienie wroga - jeśli nie będziesz wystarczająco ostrożny, możesz wyrządzić więcej szkody niż pożytku z ruchu, a nawet wyrzucić własne żetony z gry. Zagraj w Galaxy Guardians teraz online i za darmo i przeżyj 30 poziomów wypełnionych zabawą i wyzwaniami w tej fantastycznej grze HTML 5!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Galaxy Guardians wynosi 0/100. Na grę oddano 0 głosów. Gra ma obecnie 1079 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 24 stycznia 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP