Free KiziMizi games

GemCraft Chapter One: The Forgotten

Mizi Kizi
GemCraft Chapter One: The Forgotten
GemCraft Chapter One: The Forgotten

GemCraft Chapter One: The Forgotten - Zasady gry i sterowanie

opis gry GemCraft Chapter One: The ForgottenGemCraft - wyśmienita strategia wykonana w stylu „obrona wieży”, gdzie walczymy z potworami. W przeciwieństwie do większości podobnych gier flashowych, tutaj wprowadzono innowacyjny system, w którym gracz może rozwijać wieże na różne sposoby. W uroczej krainie, leżą specjalne kamienie mocy, które mogą zamienić się w broń. Na mapie globalnej wybierz punkt bitwy, a następnie zacznij budować wieże i twórz kamienie, które pomogą odstraszyć wrogów. Pierwsze poziomy pozwolą ci poczuć się komfortowo w całym systemie, ale potem nauczysz się łączyć cenne kryształy w potężną broń. Początkowe klejnoty pierwszego poziomu powodują minimalne obrażenia, mogą powstrzymać pierwszą falę potworów, ale potem należy dokonać ulepszeń. Używając zdolności czarodzieja, możesz tworzyć nowe kamienie w zależności od ilości energii magicznej (many). Spróbuj stworzyć potężne szmaragdy naraz, ale zachowaj odpowiednią taktykę. Dwa odmienne kamienie mogą być ze sobą połączone, podczas gdy ich cechy stają się uniwersalne, a obrażenia z ataku znacznie się zwiększają.

Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie.

Zasady gry i sterowanie:
Sterowanie odbywa się za pomocą myszy, co jest typowe dla gatunku strategii. Na mapie globalnej wybierz dowolne zadanie i przejdź do budowania obrony z wież. Po prawej stronie ekranu znajduje się menu, w którym możesz tworzyć nowe kamienie, łączyć je, budować nowe wieże, używać magii i wiele więcej. Stworzono wiele możliwości, których można się nauczyć na pierwszym poziomie, kiedy wskazówki będą kierować wszystkimi działaniami. Głównym zadaniem jest pokonanie wrogów przy minimalnych stratach.

Średnia ocen GemCraft Chapter One: The Forgotten wynosi 0/100. Na grę oddano 1 głos. Gra ma obecnie 1670 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 28 czerwca 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP