Free KiziMizi games

Godzina szczytu 3D

Mizi Kizi
Godzina szczytu 3D
Godzina szczytu 3D

Godzina szczytu 3D - Zasady gry i sterowanie

opis gry Godzina szczytu 3D

Godzina szczytu to zabawna i ekscytująca gra 3D dla fanów szybkiej oraz dynamicznej jazdy. W grze wcielamy się w kierowcę ambulansu medycznego. Naszym zadaniem będzie omijanie pozostałych uczestników ruchu, przeszkód oraz uważanie na inne uprzywilejowane pojazdy, jak straż pożarna. Musisz być czujny i spostrzegawczy, aby w odpowiednim czasie zmienić pas ruchu, uważając jednocześnie na nierozważnych kierowców, którzy nie zawsze poruszają się regulaminowo. Mogą wymusić pierwszeństwo i drastycznie zjechać, powodując kolizję z karetką pogotowia. Musisz pamiętać, że poruszasz się z dużą prędkością przez zatłoczone miasto w godzinach największego ruchu. Masz do dyspozycji 5 podłużnych pasów jezdni, jednakże to może okazać się niewystarczające przy tak zatłoczonej drodze. Godziny szczytu to niekończąca się gra zręcznościowa, więc przed nami wiele godzin, świetnej i relaksującej zabawy!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Zasady gry i sterowanie:
[A] [D] - zmiana pasa ruchu
[S] - hamulec
[W] - przyspieszenie

Średnia ocen Rush Hour 3D wynosi 100/100. Na grę oddano 2 głosy. Gra ma obecnie 1591 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 26 stycznia 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP