Free KiziMizi games

Godzina szczytu 3D

Mizi Kizi
Godzina szczytu 3D
Godzina szczytu 3D

Godzina szczytu 3D - Zasady gry i sterowanie

opis gry Godzina szczytu 3DGodzina szczytu to zabawna i ekscytująca gra 3D dla fanów szybkiej oraz dynamicznej jazdy. W grze wcielamy się w kierowcę ambulansu medycznego. Naszym zadaniem będzie omijanie pozostałych uczestników ruchu, przeszkód oraz uważanie na inne uprzywilejowane pojazdy, jak straż pożarna. Musisz być czujny i spostrzegawczy, aby w odpowiednim czasie zmienić pas ruchu, uważając jednocześnie na nierozważnych kierowców, którzy nie zawsze poruszają się regulaminowo.

Mogą wymusić pierwszeństwo i drastycznie zjechać, powodując kolizję z karetką pogotowia. Musisz pamiętać, że poruszasz się z dużą prędkością przez zatłoczone miasto w godzinach największego ruchu. Masz do dyspozycji 5 podłużnych pasów jezdni, jednakże to może okazać się niewystarczające przy tak zatłoczonej drodze. Godziny szczytu to niekończąca się gra zręcznościowa, więc przed nami wiele godzin, świetnej i relaksującej zabawy!

Zasady gry i sterowanie:
[A] [D] - zmiana pasa ruchu
[S] - hamulec
[W] - przyspieszenie

Rush Hour 3D to doskonała gra IGROUTKA, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 26 stycznia 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 1913 razy i otrzymała ocenę 100/100 z łącznej liczby 2 ocen użytkowników, 2 polubień i 0 głosów na nie. Gra Godzina szczytu 3D jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP