🔸Gravity Aliens🔹

Wheely 8: Kosmici (Wheely 8: Aliens)Wheely 8: KosmiciGravity GuyGravity GuyAtak kosmitów (Aliens Attack)Atak kosmitówGravity LinezGravity LinezSanta Gravity RunSanta Gravity RunGravity Russian Tumbler ToyGravity Russian Tumbler ToyAliens Memory GameAliens Memory GameFun Gravity BallFun Gravity BallAdam and Eve AliensAdam and Eve AliensObcy w kosmosie: Ukryte obiekty (Aliens In Space Hidden)Obcy w kosmosie: Ukryte obiektyClash of AliensClash of AliensGravity RunningGravity RunningGravity KidGravity KidBitwa kosmitów (Battle of Aliens)Bitwa kosmitówGravity EscapeGravity EscapeGravity BallsGravity BallsGravity Ball GameGravity Ball GameCrazy Gravity SpaceCrazy Gravity SpaceRoboty kontra kosmici (Robots vs Aliens)Roboty kontra kosmiciAmong us Gravity RunnerAmong us Gravity RunnerGravity Falls SlideGravity Falls SlideGravity Falls Match3Gravity Falls Match3square gravitysquare gravityGravity Escape robotGravity Escape robotPrzygoda Dwóch Obcych (Two Aliens Adventure)Przygoda Dwóch ObcychAliens Vs MathAliens Vs MathGravity Turquoise SquareGravity Turquoise SquareAliens Gone WildAliens Gone WildAliens in ChainsAliens in ChainsTwo Aliens Adventure 2Two Aliens Adventure 2Gravity footballGravity footballGravity Soccer 3Gravity Soccer 3Złap kosmitów (Catch Aliens)Złap kosmitówNinja GravityNinja GravityRolnicy kontra obcy (Farmers vs Aliens)Rolnicy kontra obcyNoob GravityNoob GravityAliens Bubble ShooterAliens Bubble ShooterZurry The Ritual BatZurry The Ritual BatZumbar.ioZumbar.ioZumballZumballZumba OceanZumba OceanZumba ManiaZumba ManiaZumba ClassicZumba ClassicZumba ChallengeZumba ChallengeZUMAR DELUXEZUMAR DELUXEZuma's RevengeZuma's RevengeZuma: Znaki Zodiaku (Zuma Zodiac Signs)Zuma: Znaki ZodiakuZuma: Muzyczne Tornado (Zuma Music Twister)Zuma: Muzyczne TornadoZuma BoomZuma BoomZuma BallZuma BallGotowanie z Emmą: Spaghetti z cukinią (Zucchini Spaghetti Bolognese - Cooking with Emma)Gotowanie z Emmą: Spaghetti z cukiniąZS Dead Detective - Roving EyesZS Dead Detective - Roving EyesZrist DXZrist DXZristZristZorb BattleZorb BattleZopZopZootopia Jelly MatchZootopia Jelly MatchZookeeper Escape 3Zookeeper Escape 3ZoobooZoobooZoobies MatchZoobies Match
Gravity Aliens Poradnik (Walkthrough)
Gravity Aliens

❇️ Gravity Aliens

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

Gravity Aliens to wyjątkowa gra, która zapewni Ci wiele godzin zabawy i niezapomnianych emocji. Wciel się w rolę kosmicznego łowcy nagród i przemierzaj przestrzeń, by złapać kosmitów, którzy uciekli z celi. Twoim zadaniem jest pokonać wiele poziomów, z których każdy będzie stanowił coraz większe wyzwanie.

Z każdym kolejnym etapem rozgrywki, zwiększa się poziom trudności, a Ty będziesz musiał pokonywać coraz to nowe przeszkody. Nie zabraknie tu różnego rodzaju pułapek, w tym laserów czy min, które będą na Ciebie czyhały. Jednocześnie, będziesz musiał radzić sobie z grawitacją, która będzie się zmieniać, utrudniając Ci misję.

Dzięki Gravity Aliens masz możliwość wcielenia się w jednego z czterech postaci, z których każda będzie charakteryzować się innymi umiejętnościami i możliwościami. To właśnie dzięki nim będziesz mógł przejść kolejne etapy gry i zdobyć coraz to większą liczbę punktów.

Co więcej, w Gravity Aliens będziesz miał okazję do rywalizacji z innymi graczami. Gra zapewnia bowiem tryb multiplayer, w którym będziesz mógł zmierzyć się z innymi łowcami nagród z całego świata. Pokaż swoje umiejętności i zdobądź tytuł najlepszego kosmicznego łowcy nagród!

W Gravity Aliens czeka na Ciebie wiele ciekawych i różnorodnych poziomów, a każdy z nich będzie stanowił dla Ciebie wyzwanie. Dzięki doskonałej grafice i dźwiękom, wciągniesz się w grę od pierwszych chwil i nie będziesz mógł się od niej oderwać. Sprawdź już teraz, co kryje się za nazwą Gravity Aliens i dołącz do grona najlepszych kosmicznych łowców nagród!

🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Gravity Aliens już 444 razy i mamy ciągle za mało!
🟡Jesli lubisz Gry akcji to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online


Gry Kizi Mizi

🟥Gravity Aliens to doskonała gra BESTGAMESFREEPLAY.COM, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 19 marca 2021 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 444 razy i otrzymała ocenę 0/100 z łącznej liczby 0 ocen użytkowników, 0 polubień i 0 głosów na nie. Gra Gravity Aliens jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie. Znajdziesz tutaj gry z popularnych platform jak: Kongregate, Cartoon Network, Miniclip czy Poki. Najlepsze gry w jednym miejscu.