Pryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDButterfly KyodaiButterfly KyodaiCzerwony chłopiec i niebieska dziewczynaCzerwony chłopiec i niebieska dziewczynaOgień i Woda: Wyspa przetrwaniaOgień i Woda: Wyspa przetrwaniaZoo BoomZoo BoomBaśnie z 1001 nocy 5: Sindbad ŻeglarzBaśnie z 1001 nocy 5: Sindbad ŻeglarzBaśnie z 1001 nocy 4: Król i jego sokółBaśnie z 1001 nocy 4: Król i jego sokółBaśnie z 1001 nocy 3: Rybak i DżinBaśnie z 1001 nocy 3: Rybak i Dżin3 pandy w Japonii3 pandy w JaponiiPszczoła i niedźwiedźPszczoła i niedźwiedźKulki MajówKulki MajówZakochane kulkiZakochane kulkiWheely 7: DetektywWheely 7: DetektywAdam i Ewa 2Adam i Ewa 2Szczęśliwa szklanka: łamigłówkaSzczęśliwa szklanka: łamigłówkaBear BoomBear BoomAdam i Ewa 4Adam i Ewa 4Szczęśliwa szklankaSzczęśliwa szklankaSudoku ClassicSudoku ClassicZuma: Słodka żabkaZuma: Słodka żabka20482048Wheely 5: ApokalipsaWheely 5: ApokalipsaAdam i EwaAdam i EwaAdam i Ewa 3Adam i Ewa 3Wheely 6: BajkaWheely 6: BajkaKiba & Kumba Pasjans Trzy WieżeKiba & Kumba Pasjans Trzy WieżeAdam i Ewa: Eliksir MiłościAdam i Ewa: Eliksir MiłościPrzetnij linę: MagiaPrzetnij linę: MagiaRoll This BallRoll This BallSuper Układacz 3Super Układacz 3Załoga Dino 2Załoga Dino 23 Pandy3 PandyPrzetnij linę 2Przetnij linę 2Załoga Dino 3Załoga Dino 3Piekielne KulkiPiekielne KulkiRoll The BallRoll The BallMadżong: Leśna żabaMadżong: Leśna żaba1010 Animals1010 AnimalsMagnetyczna kostkaMagnetyczna kostkaDino: Polowanie na mięso - Nowa przygodaDino: Polowanie na mięso - Nowa przygodaAdam i Ewa: Duch AdamAdam i Ewa: Duch AdamCodzienna łamigłówkaCodzienna łamigłówkaDino: Polowanie na mięsoDino: Polowanie na mięsoHistoria Jasia i MałgosiHistoria Jasia i MałgosiAdam i Ewa: LunatykAdam i Ewa: LunatykPrzetnij linęPrzetnij linęFantazyjny wążFantazyjny wążAbandoned The ForestAbandoned The Forest

Gry łamigłówki

Gry łamigłówkiSpędzanie wolnego czasu podczas grania w gry, może każdemu przynieść sporo satysfakcji. Dlatego, aby urozmaicić rozrywkę, sugerujemy zwrócić uwagę na sekcję gier łamigłówki. Teraz możesz mieć okazję popisać się swoim intelektem, spróbować rozwiązać dziesiątki różnych zadań i po prostu cieszyć się rozrywką.

Czasami, aby rozwiązać zagadkę, trzeba pogłówkować, podejść do zadania z kilku różnych stron, zbadać wszystkie opcje. Ale kiedy wszystko pasuje do siebie, czerpiesz z tego prawdziwą przyjemność. Zgodnie z tą zasadą tworzone są darmowe gry łamigłówki online - w każdym zadaniu znajduje się haczyk i kilka prób na rozwiązanie. Ale tylko jedna opcja bywa prawdą. I musisz ją znaleźć podczas gry. Kółko i krzyżyk to najłatwiejszy przykład takiej zabawy, ale mamy w ofercie wyrafinowane łamigłówki, które czekają na rozwiązanie.