Ogień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 5: ElementyOgień i Woda 5: ElementyOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda: Leśna świątyniaOgień i Woda: Leśna świątyniaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaCzerwony chłopiec i niebieska dziewczynaCzerwony chłopiec i niebieska dziewczynaOgień i Woda: Wyspa przetrwaniaOgień i Woda: Wyspa przetrwaniaOgień i Woda 6Ogień i Woda 6Ogień i Woda: Wyspa przetrwania 2Ogień i Woda: Wyspa przetrwania 2Ogień i Woda: LabiryntOgień i Woda: LabiryntOgień i Woda: PocałunekOgień i Woda: PocałunekLava Boy And Blue GirlLava Boy And Blue GirlRedBoy i BlueGirlRedBoy i BlueGirlRedBoy and BlueGirl 2RedBoy and BlueGirl 2Geometria Ogień I WodaGeometria Ogień I WodaOgień i Woda: Wyspa przetrwania 3Ogień i Woda: Wyspa przetrwania 3Fireboy And Watergirl 3 In The Ice TempleFireboy And Watergirl 3 In The Ice TempleFireball And Waterball Adventure 4Fireball And Waterball Adventure 4 Świnka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaSuper Mario BrosSuper Mario BrosKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiMityczne klejnotyMityczne klejnotyBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyChińczykChińczykPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDSkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaPop Stone 2Pop Stone 2Tajemniczy rajTajemniczy rajMinecraft ClassicMinecraft ClassicPasjans: Trzy szczytyPasjans: Trzy szczytyKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Pora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyKrólowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Kick the BuddyKick the BuddyŚwinka Peppa: nowy domŚwinka Peppa: nowy domBubble Shooter ProBubble Shooter ProZłodziej Bob 2Złodziej Bob 2Kicia Rożek: W obronie KrólestwaKicia Rożek: W obronie KrólestwaZłe lody 3Złe lody 3Bubble Shooter 2Bubble Shooter 2Skarby AtlantydySkarby AtlantydyŚlimak Bob 6: Zimowa opowieśćŚlimak Bob 6: Zimowa opowieśćButterfly KyodaiButterfly KyodaiGumball: Kung Fu PilotGumball: Kung Fu PilotBitwa o galaktykęBitwa o galaktykęMahjong ClassicMahjong ClassicBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy koń

Gry ogień i woda

Gry ogień i wodaGra Ogień i Woda jest jedną z najpopularniejszych gier platformowych, w którą grają nie tylko dzieci ale także osoby starsze z całego świata. Głównymi bohaterami gier są najbardziej znane duchy przyrody czyli żywioł wody jako Wodna dziewczyna i żywioł ognia jako Ognisty chłopiec.

Razem muszą pokonać wiele trudnych poziomów i wyzwań, które doprowadzą ich do zwycięstwa. Aby przejść przez wszystkie zadania, muszą wzajemnie współpracować. Sukces zostanie osiągnięty tylko wtedy, gdy razem użyją swojej siły i pomysłowości. Gry takie jak ogień i woda nauczą graczy działać wspólnie, a to doprowadzi ich do osiągnięcia wspólnego celu. W grę najlepiej zagrać na 2 osoby. Na przykład, jeden gracz zagra dziewczyną Wody, a drugi Ognia.

Każda z dwóch postaci ma swoje specjalne umiejętności i słabości. Dziewczyna Wody może łatwo przejść przez zbiorniki wodne, ale spotkanie z ogniem będzie dla niej destrukcyjne. Również podobnie wygląda sprawa z chłopcem. Ogień może spokojnie przechodzić przez płomienie, ale woda dla niego jest również niszcząca.

W dziale "Ogień i woda" zebraliśmy wszystkie najciekawsze i najbardziej popularne gry z tej serii. Tutaj możesz odwiedzić starożytne świątynie i poznać ich tajemnicę. Przed Tobą wiele wspaniałych godzin dobrej zabawy z naszymi ulubionymi bohaterami jakimi są Ogień i Woda.