Przetnij linę: MagiaPrzetnij linę: MagiaPrzetnij linę 2Przetnij linę 2Przetnij linęPrzetnij linęPrzetnij linę: EksperymentyPrzetnij linę: EksperymentyPrzetnij linę: Podróżnik w czasiePrzetnij linę: Podróżnik w czasieŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 5: ElementyOgień i Woda 5: ElementySuper Mario BrosSuper Mario BrosOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduMityczne klejnotyMityczne klejnotyPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDChińczykChińczykBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiPop Stone 2Pop Stone 2Ogień i Woda: Leśna świątyniaOgień i Woda: Leśna świątyniaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaTajemniczy rajTajemniczy rajMinecraft ClassicMinecraft ClassicPasjans: Trzy szczytyPasjans: Trzy szczytyŚwinka Peppa: nowy domŚwinka Peppa: nowy domZłodziej Bob 2Złodziej Bob 2Królowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Pora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Kicia Rożek: W obronie KrólestwaKicia Rożek: W obronie KrólestwaKick the BuddyKick the BuddySkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaBubble Shooter 2Bubble Shooter 2Ślimak Bob 6: Zimowa opowieśćŚlimak Bob 6: Zimowa opowieśćZłe lody 3Złe lody 3Bubble Shooter ProBubble Shooter ProGumball: Kung Fu PilotGumball: Kung Fu PilotMahjong ClassicMahjong ClassicSkarby AtlantydySkarby AtlantydyŚlimak Bob 4: KosmosŚlimak Bob 4: KosmosBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końŚlimak Bob 8: Historia pewnej wyspyŚlimak Bob 8: Historia pewnej wyspyZłodziej Bob 4: FrancjaZłodziej Bob 4: FrancjaJewel QuestJewel QuestŚlimak Bob 2Ślimak Bob 2Baśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBitwa o galaktykęBitwa o galaktykęCzerwony chłopiec i niebieska dziewczynaCzerwony chłopiec i niebieska dziewczynaMagiczne kamienie 2Magiczne kamienie 2Ogień i Woda: Wyspa przetrwaniaOgień i Woda: Wyspa przetrwania

Gry Cut the Rope

Gry Cut the RopeOm Nom to maleńki zielony potwór, który uwielbia słodycze. Ten słodki maluch nie może przeżyć dnia bez słodyczy. Dlatego musisz bez przerwy karmić go słodyczami. Tak właśnie zrobisz w sekcji gier Cut The Rope. Wraz z zielonym przyjacielem, musisz użyć logicznego myślenia, zręczności i pomysłowości, aby odciąć linę w odpowiednim momencie i pomóc maluchowi zjeść cukierek, który będzie zawieszony na sznurku. Ale to nie wszystko.

W grze "Cut the Rope" możesz wrócić do różnych epok naszego świata i spotkać tam potomków i starożytnych krewnych Om Noma. Tak więc porywające będzie spotkanie z rzymskim dowódcą, wspaniałym piratem, finezyjnym muszkieterem, egipskim faraonem, a nawet śmiesznym neandertalczykiem. Czy jesteś gotowy na zabawną i zwariowaną przygodę? Om Nom już na ciebie czeka!