Free KiziMizi games

Historia Jasia i Małgosi

Mizi Kizi
Historia Jasia i Małgosi
Historia Jasia i Małgosi

Historia Jasia i Małgosi - Zasady gry i sterowanie

opis gry Historia Jasia i Małgosi

Był piękny pogodny dzień, Jaś i Małgosia postanowili pójść do pobliskiego lasu, nazbierać pysznych jagód. Nagle niebo pociemniało, zerwał się silny wiatr i otworzył się mroczny portal. Para rodzeństwa zobaczyła pierwszy raz coś tak mrocznego i zagadkowego. Nagle z ciemności wyłoniła się tajemnicza, równie mroczna postać, która niczym odkurzacz, za pomocą czarnej magii, zassała dzieci do tunelu, przenosząc je w najciemniejszy zakątek lasu. Wszystko to sprawka złej wiedźmy, która postanowiła ukarać dzieci za zbieranie jej ulubionych jagód. Lecz nasza dzielna para, nie boi się ciemności i postanowiła przeciwstawić się siłą złej wiedźmy. Teraz muszą wrócić do domu, ale nie wiedzą jak to zrobić, gdyż czarownica, poplątała za pomocą magii, wszystkie ścieżki wychodzące z lasu. Musisz koniecznie pomóc naszym dzielnym bohaterom. Będziesz musiał rozmieścić wszystkie części ścieżek, tak aby zarówno Jaś, jak i Małgosia mogli dostać się do wyjścia. Na każdym poziomie, będziesz miał trudne zadanie do wykonania, aby pomóc naszym przyjaciołom. Najpierw znajdź coś do jedzenia i oświetlenia drogi, wówczas można pomyśleć co robić dalej. Zbierając cenne wskazówki, dojdziesz po okruszkach jak wyrwać się ze szponów niedobrej czarownicy i wrócić do domu.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Taleans Hansel & Gretel Story wynosi 50/100. Na grę oddano 2 głosy. Gra ma obecnie 1991 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 31 marca 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP