Free KiziMizi games

Jewel Quest

Mizi Kizi
Jewel Quest
Jewel Quest

Jewel Quest - Zasady gry i sterowanie

opis gry Jewel Quest

Jewel Quest: 7 mórz to wciągająca gra logiczna z 14 uroczymi motywami i setkami poziomów. Zanurz się w tę ekscytującą przygodę, dopasowując 3 lub więcej klejnotów tak szybko, jak to możliwe. Podróżuj po mistycznej krainie klejnotów, pokazując swoje zdolności logiczne i spostrzegawcze. Staraj się tworzyć połączenia jak największej ilości klejnotów. Możesz więc otrzymać specjalne klejnoty oraz inne ulepszenia, które pomogą ci osiągnąć rekordowe wyniki i zdobyć cenne nagrody. Przed Tobą 200 poziomów niesamowitej rozrywki, która zapewni wiele dni zabawy z dopasowaniem klejnotów.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Zasady gry i sterowanie:
- Dopasuj 4 klejnoty, aby utworzyć koło statku, a następnie przesuń je w dowolne miejsce, aby wyeliminować jeszcze więcej klejnotów.
- Użyj narzędzia "Dotyk Midas'a", aby zamienić dowolne złote płytki

Średnia ocen Jewel Quest wynosi 67/100. Na grę oddano 12 głosów. Gra ma obecnie 4827 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 28 marca 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP