Graj Kaboomz

Kaboomz

Kaboomz 2Kaboomz 2Świnka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiMiecze i sandały: GladiatorMiecze i sandały: GladiatorMityczne klejnotyMityczne klejnotySkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaChińczykChińczykOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 1: Leśna świątyniaOgień i Woda 1: Leśna świątyniaPoppy PlaytimePoppy PlaytimeSuper Mario BrosSuper Mario BrosKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Królowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Ogień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDTajemniczy rajTajemniczy rajMonopoly OnlineMonopoly OnlineSkarby AtlantydySkarby AtlantydyJewel QuestJewel QuestPora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyKrólowa ŚnieguKrólowa ŚnieguOgień i Woda 6: BajkiOgień i Woda 6: BajkiBubble Shooter ProBubble Shooter ProZłe lody 3Złe lody 3Najlepszy klasyczny mahjongNajlepszy klasyczny mahjongZłe lodyZłe lodyJewels Blitz 3Jewels Blitz 3Kick the BuddyKick the BuddyZoo BoomZoo BoomBubble HitBubble HitŚwinka Peppa: nowy domŚwinka Peppa: nowy domBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaGarden TalesGarden TalesSkarby Montezumy 2Skarby Montezumy 2Królowa Śniegu 3Królowa Śniegu 3Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4Złodziej Bob 2Złodziej Bob 2Baśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówBaśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówKoraliki! 2: W Głębinach MorzaKoraliki! 2: W Głębinach MorzaBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końMiecze i dusze: Przygoda duszyMiecze i dusze: Przygoda duszyBubble Shooter World CupBubble Shooter World CupPiłka nożna głowami: Mistrzostwa EuropyPiłka nożna głowami: Mistrzostwa EuropyGumball: Kung Fu PilotGumball: Kung Fu PilotKrólowa RojuKrólowa RojuThe Mergest KingdomThe Mergest KingdomBall Hero Adventure: Red Bounce BallBall Hero Adventure: Red Bounce BallCandy RiddlesCandy RiddlesKlasyczny MahjongKlasyczny MahjongBubblez!Bubblez!Bitwa o galaktykęBitwa o galaktykęBubble Shooter 2Bubble Shooter 2Spider SoliSpider SoliKings And Queens Solitaire TripeaksKings And Queens Solitaire TripeaksGalaktyczne klejnotyGalaktyczne klejnoty
Kaboomz Poradnik (Walkthrough)
Kaboomz

❇️ Kaboomz

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

Kaboomz to gra zręcznościowa, w której gracz wciela się w rolę strzelca. Jego zadaniem jest zniszczenie wszystkich balonów, które znajdują się na planszy. Gra składa się z wielu poziomów, z każdym kolejnym poziomem gra staje się trudniejsza.

Gracz ma do dyspozycji różne rodzaje amunicji, które musi umiejętnie wykorzystać, aby przejść na kolejny poziom. Na początku gracz ma do dyspozycji tylko proste kulki, ale wraz z postępami w grze odblokowuje się coraz to bardziej zaawansowana amunicja.

Każdy poziom zaczyna się od ustawienia balonów na planszy. Gracz ma ograniczoną liczbę strzałów, które musi wykorzystać, aby zniszczyć wszystkie balony. Im mniej strzałów gracz wykorzysta, tym więcej punktów zdobywa. Dodatkowo na planszy znajdują się różne przeszkody, takie jak mury czy platformy, które utrudniają zadanie.

Gracz musi umiejętnie wykorzystać fizykę gry, aby trafienie w jeden balon spowodowało łańcuchową reakcję i zniszczenie innych balonów. Im większe combo uda mu się uzyskać, tym więcej punktów zdobywa.

Kaboomz to gra dla ludzi, którzy lubią wyzwania i zręcznościowe gry. Gra oferuje wiele poziomów i różnych rodzajów amunicji, dzięki czemu gra nigdy się nie nudzi. Czy uda Ci się przejść wszystkie poziomy i zdobyć jak najwięcej punktów?

Kizi Mizi: Kaboomz🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Kaboomz już 2290 razy i mamy nadal za mało!
🟡Jesli lubisz Gry dla dzieci to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online