Free KiziMizi games

Koło Fortuny

Mizi Kizi
Koło Fortuny
Koło Fortuny

Koło Fortuny - Zasady gry i sterowanie

opis gry Koło FortunyJeśli lubisz teleturniej Koło Fortuny i chciałbyś drogi graczu, sprawdzić swoją wiedzę, zanim weźmiesz udział w prawdziwym teleturnieju, to proponujemy przetestowanie swoich możliwości online, bez większego stresu. Wystarczy do zabawy twoja wszechstronna wiedza i odrobinka szczęścia. Zasady gry są identyczne. Zakręcamy mocno i pewnie kołem, podajemy spółgłoskę i odgadujemy hasło. Proste prawda? To przekonajmy się z jaką sumą lub nagrodą zakończysz teleturniej. Bo jak to bywa w kole fortuny, można wyjść również z bankrutem …

Zasady gry i sterowanie:
Myszka
Dla przypomnienia. Pierwsze Koło fortuny (połączenie gry w wisielca i ruletki) nadawane było w TVP2 od 1992 do 1998 roku.

Polish Wheel of Fortune to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 9 czerwca 2020 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 8463 razy i otrzymała ocenę 64/100 z łącznej liczby 64 ocen użytkowników, 41 polubień i 23 głosy na nie. Gra Koło Fortuny jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP