Free KiziMizi games

Kolorowanka Mandala

Mizi Kizi
Kolorowanka Mandala
Kolorowanka Mandala

Kolorowanka Mandala - Zasady gry i sterowanie

opis gry Kolorowanka MandalaMandala zwana również kołem życia uważana jest za symbol harmonii i doskonałości. Symbol mandali jest świetny dla tych, którzy kochają kolorowanie. Zwłaszcza, gdy nie jest to zwykła kolorowanka. W grze musisz wybrać jedną Mandalę i upiększyć ją kolorystycznie tak, jak lubisz. Najważniejszą zasadą jest to, że nie ma żadnych zasad w tworzeniu pięknych Mandali. Jeśli masz pogodny nastrój, ozdobisz ją harmonijnie. Jeśli masz ponury nastrój, obraz nie będzie harmonijny.
Tworzenie mandali pomaga w odzyskaniu równowagi i harmonii wewnętrznej, pozwala również na rozwijanie zdolności artystycznych i pamięciowych. Ponadto zawsze możesz zapisać swoją Mandalę jako talizman, lub wydrukować jako obraz. Zaproponuj swoim znajomym również pomalowanie jednego z rysunków i zobacz, jak różni się one od Twojej mandali.

Mandala Coloring to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 26 stycznia 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 1996 razy i otrzymała ocenę 100/100 z łącznej liczby 2 ocen użytkowników, 2 pububienia i 0 głosów na nie. Gra Kolorowanka Mandala jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP