Free KiziMizi games

Kurzy najeźdźcy

Mizi Kizi
Kurzy najeźdźcy
Kurzy najeźdźcy

Kurzy najeźdźcy - Zasady gry i sterowanie

opis gry Kurzy najeźdźcy

Galaktyka w niebezpieczeństwie! Kosmiczni najeźdźcy kurczaki zaatakowały sektor galaktyki w której mieszkasz. Mają tylko jeden cel, zapanować i przejąć kontrolę nad całą galaktyką. Nie pozostaje ci nic innego, jak usiąść za sterami nowoczesnego statku bojowego i rozpocząć ostrą i zaciekłą walkę o przetrwanie. Wróg jest bardzo liczny, będziesz musiał być czujny i szybki. Zbieraj monety oraz cenne bonusy, dzięki którym będziesz mógł ulepszyć swój statek kosmiczny. Poprawiając jego parametry bojowe oraz siłę rażenia. Wykorzystaj tunele podprzestrzenie aby dotrzeć do każdego zakątka galaktyki. W tobie ostatnia nadzieja, pokonaj Kurzych agresorów i zostań galaktycznym bohaterem.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Chicken Invaders wynosi 0/100. Na grę oddano 1 głos. Gra ma obecnie 1573 odsłony. Grę zaproponowano w dniu: 7 grudnia 2018. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP