Free KiziMizi games

Kuźnia Imperiów

Mizi Kizi
Kuźnia Imperiów
Kuźnia Imperiów

Kuźnia Imperiów

Zaczynasz grę od epoki kamienia łupanego. Twoim zadaniem będzie rozwinięcie małej osady w ogromną metropolię i zapisanie się na kartach historii. W grze przejdziesz różne epoki rozwoju cywilizacji, odkryjesz nowe typy budynków i technologie wspomagające rozwój twojej osady. Dzięki strategicznym kampaniom i umiejętnym posunięciom militarnym poszerzysz swój świat w 'kuźni imperiów'. Wzrost imperium zależny od podatników, dlatego w grze nieodzowny jest aspekt ekonomiczny. Jednak Forge of Empires to nie tylko beztroskie życie. Gra oferuje również możliwość toczenia zajadłych bitew przy pomocy wielopostaciowych jednostek oraz wykorzystania przeszkód terenowych dla osiągnięcia przewagi podczas bitwy.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Forge of Empires wynosi 50/100. Na grę oddano 2 głosy. Gra ma obecnie 2830 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 29 sierpnia 2018. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP