Free KiziMizi games

Zuma: Legenda dżungli

Mizi Kizi
Zuma: Legenda dżungli
Zuma: Legenda dżungli

Zuma: Legenda dżungli - Zasady gry i sterowanie

opis gry Zuma: Legenda dżungliWybierz się w niesamowitą podróż do gęstej dżungli. Gdzie wielkie drzewa i gęste zarośla dżungli, skrywają wiele starożytnych sekretów, nieodkrytych od wieków. Niewielu, śmiałkom udało się poznać, mały kawałek tego mistycznego świata. W grze "Jungle Legend" zagrasz świętą małpę. Strzegącą magicznych kulek przed światem zewnętrznym, nie pozwól aby skrywana od wieków tajemnica, wydostała się na leśnych kulkach. Każda z nich ma swoją historię i skrywa część legendy. Dlatego musisz pomóc małpce, w ocaleniu sekretu. Musisz połączyć trzy lub więcej kulek, takiego samego koloru, aby mogły powrócić do świata dżungli. Przed nami wiele poziomów, a każdy z nich będzie coraz trudniejszy.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Jungle Legend wynosi 89/100. Na grę oddano 9 głosów. Gra ma obecnie 3865 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 8 grudnia 2018. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP