Free KiziMizi games

Linia muzyczna 3

Mizi Kizi
Linia muzyczna 3
Linia muzyczna 3

Linia muzyczna 3 - Zasady gry i sterowanie

"Linia muzyczna 3" to świetna gra, która pomoże ci nie tylko spędzić świetnie czas, ale także zrobić to z maksymalną przyjemnością. Gra ma dwanaście poziomów i sześć ścieżek muzycznych. Tylko jeden z nich będzie dostępny od samego początku. Aby otworzyć resztę, musisz się sporo napracować i przejść długą ścieżkę. Możesz także wybrać temat dla swojej podróży w tonacjach jasnych lub ciemnych. Sterujesz linią, która automatycznie pędzi do przodu i nie możesz jej zatrzymać. Twoim zadaniem jest wykazanie się niesamowitą zręcznością i precyzją aby ustanowić nowy i zarazem największy rekord, którego nikt nie pobije. To nie będzie proste, ponieważ droga będzie bardzo podstępna i kręta jak wijący się wąż. Ostre, szybkie zakręty nie pozwolą Tobie na chwilę oddechu. Po drodze staraj się zbierać kolorowe kryształy. Po zgromadzeniu pewnej ilości klejnotów, możesz zakupić ulepszenia dla swojej linii muzycznej. Baw się dobrze i graj jak nigdy dotąd!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Zasady gry i sterowanie:
Myszka

Średnia ocen Music Line 3 wynosi 0/100. Na grę oddano 0 głosów. Gra ma obecnie 1619 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 12 grudnia 2018. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP