Free KiziMizi games

Ludo Legend

Mizi Kizi
Ludo Legend
Ludo Legend

Ludo Legend - Zasady gry i sterowanie

opis gry Ludo Legend

Zapraszamy do gry planszowej Ludo Legend. To gra strategiczna z elementem losowym. Na początek Twoje żetony pozostają bezruchu, dopóki nie zostanie wyrzucana liczba 6 za pomocą kostki. Gracze przesuwają się o taką liczbę pól, jaką wyrzucą kostką. W grze może brać udział od dwóch do czterech graczy, w tej wersji możesz grać sam przeciwko sztucznej inteligencji. Każdy gracz ma cztery żetony i każdy musi wylosować szóstkę, aby rozpocząć grę. Możesz używać dowolnego żetonu na różnych etapach gry. Jeśli podczas ruchu trafisz żeton przeciwnika, zbijasz go i przeciwnik musi zawrócić ponownie do domku. Kiedy gracz obejdzie pionkiem całą planszę dookoła, wprowadza swój pionek do „domku” – czyli czterech pól oznaczonych własnym kolorem. Do „domku” jednego gracza nie mogą wjechać swoimi pionkami inni gracze.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Ludo Legend wynosi 100/100. Na grę oddano 2 głosy. Gra ma obecnie 2024 odsłony. Grę zaproponowano w dniu: 3 sierpnia 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP