Free KiziMizi games

Magi Dogi

Mizi Kizi
Magi Dogi
Magi Dogi

Magi Dogi - Zasady gry i sterowanie

Magidogi to cudowny bajkowy świat, w którym Twoja postać będzie uroczym psiakiem. Twoim celem będzie zbieranie złotych monet oracz czerwonych diamentów, aby ukończyć poziom. Jednak zadanie nie będzie wcale proste. Na Twojej drodze pojawią się strażnicy w postaci ślimaków, pszczół czy królików oraz pułapki, z którymi musisz sobie poradzić. Wartowników wyeliminujesz, skacząc im na głowy, za co dodatkowo otrzymasz złote monety, które możesz wydać na zakup nowych fajnych postaci. Na końcu każdego poziomu czeka na ciebie portal, który przeniesie Twoja postać na kolejny poziom w świecie Magidogi. Gra zdecydowanie dla fanów gier platformowych typu Mario Bross. Dodatkowym urokiem jest jej klasyczny pikselowy wygląd!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Magi Dogi wynosi 0/100. Na grę oddano 0 głosów. Gra ma obecnie 1526 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 14 listopada 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP