Free KiziMizi games

Baby Hazel: Noworoczna impreza

Mizi Kizi
Baby Hazel: Noworoczna impreza
Baby Hazel: Noworoczna impreza

Baby Hazel: Noworoczna impreza - Zasady gry i sterowanie

opis gry Baby Hazel: Noworoczna imprezaDzisiaj mała Hania jest szczęśliwa, ponieważ wujek John zaprosił całą rodzinę Hani na swój statek wycieczkowy, gdzie odbędzie się impreza noworoczna. Niestety mogła pojechać tylko Hania oraz jej tata. Będziesz musiał naprawdę się starać, aby spełnić wszystkie życzenia dziewczynki. Na początku Hania i jej tata obejrzą pokład, posłuchają zespołu muzycznego i zrobią zdjęcia na pamiątkę.
Gdy statek dotrze do Zamku Lodowego. Pomóż Hani przygotować się na przyjęcie noworoczne. Ubierz ją szybko w wełniany kostium i dodatki, ponieważ pogoda tutaj jest zbyt chłodna. Również na przyjęciu Hania będzie mogła zobaczyć swoich przyjaciół, którzy będą przygotowywać się do zabawy. Postaraj się zrobić wszystko, o co poprosi Cię Hania, a wtedy Nowy Rok będzie najlepszy dla naszego malucha.

Baby Hazel NewYear Bash to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 24 stycznia 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 1887 razy i otrzymała ocenę 100/100 z łącznej liczby 1 oceny użytkowników, 1 polubienie i 0 głosów na nie. Gra Baby Hazel: Noworoczna impreza jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP