Free KiziMizi games

Baby Hazel: Pierwszy deszcz

Mizi Kizi
Baby Hazel: Pierwszy deszcz
Baby Hazel: Pierwszy deszcz

Baby Hazel: Pierwszy deszcz - Zasady gry i sterowanie

opis gry Baby Hazel: Pierwszy deszczMała Hania wraz ze swoją przyjaciółką i zajączkiem Bunny poznają pierwsze krople deszczu. O nie! Uspokój ją, gdy przestraszy się błyskawic i deszczu.
Jak zawsze Baby Hazel i jej pupilek są pochłonięci zabawą. Ale na zewnątrz dzieje się coś niezwykłego-pada deszcz. Ale Hania i zajączek boją się burz z piorunami. Pociesz ich. Pomóż Hani cieszyć się swoim pierwszym deszczem. Pomóż przygotować się jej do wyjścia na zewnątrz i spędźcie razem miło czas. Spełnij wszystkie jej potrzeby, aby upewnić się, że jest wesoła jak zawsze. Załóż płaszcz przeciwdeszczowy, deszczowe buty i przygotuj się do mokrej zabawy! Na koniec udanego dnia, pomóż Hani zmyć błoto, wziąć prysznic i założyć suche ubrania.

Baby Hazel: First Rain to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 7 kwietnia 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 1914 razy i otrzymała ocenę 50/100 z łącznej liczby 2 ocen użytkowników, 1 polubienie i 1 głos na nie. Gra Baby Hazel: Pierwszy deszcz jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP