Free KiziMizi games

Baby Hazel: Złamana ręka

Mizi Kizi
Baby Hazel: Złamana ręka
Baby Hazel: Złamana ręka

Baby Hazel: Złamana ręka - Zasady gry i sterowanie

opis gry Baby Hazel: Złamana rękaMała Hania wchodząc na stół, poślizgnęła się i upadła, boleśnie raniąc dłoń. Czy możesz zabrać ją do lekarza, aby uzyskać natychmiastową pomoc medyczną? Mam nadzieję, że jej ręka nie jest złamana !!
Niestety lekarz po prześwietleniu rentgenowskim potwierdził złamanie łokcia. Teraz musi założyć gips. Jednak Hania nie pozwala założyć sobie opatrunku. Pomóż przekonać naszego aniołka do zabiegu i dopilnuj, aby zażyła leki.

Baby Hazel Hand Fracture to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 3 lipca 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 2827 razy i otrzymała ocenę 60/100 z łącznej liczby 10 ocen użytkowników, 6 polubień i 4 głosy na nie. Gra Baby Hazel: Złamana ręka jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP