Free KiziMizi games

Miejska Twierdza: Snajper

Mizi Kizi
Miejska Twierdza: Snajper
Miejska Twierdza: Snajper

Miejska Twierdza: Snajper - Zasady gry i sterowanie

opis gry Miejska Twierdza: SnajperDoskonała odsłona świetnej gry strategicznej. Wciel się w rolę samotnego snajpera i uratuj mieszkańców wyspy przed terrorystami.
Musisz szkolić swoich żołnierzy niszczących bandytów, którzy zajęli strategiczne rezerwy ropy naftowej, a jednocześnie uwolnić zakładników w cywilu. Twoje precyzyjne strzały zneutralizują wszystkich bandytów, jeśli to możliwe, bez ranienia cywilów. Wszyscy oprawcy są uzbrojeni i noszą maski. Zarabiając na likwidacji bandytów, możesz kupić nową broń i amunicję.

City Siege Sniper: Welcome To Snafu Island to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 2 lipca 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 2049 razy i otrzymała ocenę 0/100 z łącznej liczby 0 ocen użytkowników, 0 polubień i 0 głosów na nie. Gra Miejska Twierdza: Snajper jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP