Gry trzy w jednej liniiGry trzy w jednej liniiGry Klasyczne kulkiGry Klasyczne kulkiGry ogień i wodaGry ogień i wodaGry logiczneGry logiczneGry ślimak bobGry ślimak bobGry na 2 osobyGry na 2 osobyGry platformoweGry platformoweGry obrona wieżyGry obrona wieżyGry dla chłopcówGry dla chłopcówGry gotowanie z sarąGry gotowanie z sarąGry zręcznościoweGry zręcznościoweGry Baby HazelGry Baby HazelGry zumaGry zumaGry dla dziewczynGry dla dziewczynGry przygodoweGry przygodoweGry wheelyGry wheelyGry strzelankiGry strzelankiGry świnka peppaGry świnka peppaGry mahjongGry mahjongGry strategiczneGry strategiczneGry karcianeGry karcianeGry dla dzieciGry dla dzieciGry samochodoweGry samochodoweGry Adam i EwaGry Adam i EwaGry zombieGry zombieGry wyścigoweGry wyścigoweGry sportoweGry sportoweGry dinozauryGry dinozauryGry przeglądarkoweGry przeglądarkoweGry Cut the RopeGry Cut the RopeGry multiplayerGry multiplayerGry bombermanGry bombermanGry akcjiGry akcjiGry o gotowaniuGry o gotowaniuGry puzzle i układankiGry puzzle i układankiGry ubierankiGry ubieranki

Mielizna

Trafiłeś na niezamieszkałą wyspę, jesteś jednym z ocalałych z katastrofy ludzi. Z kilkoma innymi ofiarami próbujesz przetrwać na wyspie. Musisz zebrać zasoby, takie jak drewno i kamień aby zbudować schronienie oraz spiżarnię na żywność. Jedzenie znajdziesz na wyspie zbierając jagody czy polują na dzikie zwierzęta, których jest pełno na wyspie, musisz być ostrożny gdyż niektóre mogą cię zaatakować! Koniecznie zadbaj o aspektów przetrwania oraz sprawnie zarządzaj zasobami, aby przeżyć. Twórz sojusze i spróbuj zbudować kwitnącą społeczność niczym mityczna Atlantyda.

Zasady gry i sterowanie:WASD lub klawisze strzałek do poruszania się
Z - działanie
X - anulowanie
I - użycie przedmiotu
Q - lista zadań

Aground to doskonała gra SNOBOX, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 16 czerwca 2018 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 2367 razy i otrzymała ocenę 100/100 z łącznej liczby 1 oceny użytkowników, 1 polubienie i 0 głosów na nie. Gra Mielizna jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP