Graj Mosty

Mosty

Uważaj na mostyUważaj na mostyKrólik Bugs: Konstruktorzy - Królicze mostyKrólik Bugs: Konstruktorzy - Królicze mostyCodzienna łamigłówkaCodzienna łamigłówkaThe BridgesThe BridgesFlow Free: BridgesFlow Free: BridgesZigZag BridgesZigZag BridgesŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiMiecze i sandały: GladiatorMiecze i sandały: GladiatorMityczne klejnotyMityczne klejnotySkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaChińczykChińczykOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 1: Leśna świątyniaOgień i Woda 1: Leśna świątyniaPoppy PlaytimePoppy PlaytimeSuper Mario BrosSuper Mario BrosKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Królowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Ogień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDTajemniczy rajTajemniczy rajMonopoly OnlineMonopoly OnlineSkarby AtlantydySkarby AtlantydyJewel QuestJewel QuestPora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyKrólowa ŚnieguKrólowa ŚnieguOgień i Woda 6: BajkiOgień i Woda 6: BajkiBubble Shooter ProBubble Shooter ProZłe lody 3Złe lody 3Złe lodyZłe lodyNajlepszy klasyczny mahjongNajlepszy klasyczny mahjongJewels Blitz 3Jewels Blitz 3Zoo BoomZoo BoomKick the BuddyKick the BuddyBubble HitBubble HitŚwinka Peppa: nowy domŚwinka Peppa: nowy domBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaGarden TalesGarden TalesSkarby Montezumy 2Skarby Montezumy 2Królowa Śniegu 3Królowa Śniegu 3Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4Złodziej Bob 2Złodziej Bob 2Baśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówBaśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówKoraliki! 2: W Głębinach MorzaKoraliki! 2: W Głębinach MorzaBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końMiecze i dusze: Przygoda duszyMiecze i dusze: Przygoda duszyBubble Shooter World CupBubble Shooter World CupPiłka nożna głowami: Mistrzostwa EuropyPiłka nożna głowami: Mistrzostwa EuropyGumball: Kung Fu PilotGumball: Kung Fu PilotKrólowa RojuKrólowa RojuThe Mergest KingdomThe Mergest KingdomBall Hero Adventure: Red Bounce BallBall Hero Adventure: Red Bounce BallKlasyczny MahjongKlasyczny MahjongCandy RiddlesCandy RiddlesBitwa o galaktykęBitwa o galaktykę
Bridges Poradnik (Walkthrough)
Mosty

❇️ Mosty

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

Bridges to gra, która pozwala na rozwijanie swojej kreatywności i umiejętności logicznego myślenia. To idealna propozycja dla osób, które lubią wyzwania i cenią sobie gry, które pozwala na rozwijanie swojego umysłu.

Bridges to gra strategiczna, w której gracz ma za zadanie połączyć wszystkie wyspy mostami. W trakcie gry należy uważać, by mosty nie przecinały się i by nie przekraczały limitu łączących je linii.

W grze Bridges czekają na Ciebie dziesiątki poziomów, które z każdym kolejnym są coraz bardziej wymagające i trudniejsze do przejścia. Wymagają one od gracza spostrzegawczości i umiejętności planowania przyszłych ruchów.

Gracz ma do dyspozycji różne narzędzia, które ułatwią mu przejście planszy. Może m.in. usuwać mosty, zmieniać ich kolor czy też dodawać nowe łączniki. Wszystko po to, by połączyć wszystkie wyspy i zrealizować cel gry.

Bridges to gra, która pozwala na rozwijanie swojego umysłu i zdobywanie nowych umiejętności. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie wyzwania i chcą spędzić czas w sposób aktywny i kreatywny.

Kizi Mizi: Mosty🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Mosty już 1467 razy i mamy nadal za mało!
🟡Jesli lubisz Gry logiczne to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online