🔸Motyl Kyodai🔹

Ptaki Kyodai (Birds Kyodai)Ptaki KyodaiButterfly Match 3Butterfly Match 3Gotowanie z Emmą: Ciasto Czekoladowe Motyl (Butterfly Chocolate Cake - Cooking with Emma)Gotowanie z Emmą: Ciasto Czekoladowe MotylPuzzle z motylami: Wyzwanie (Butterfly Puzzle Challenge)Puzzle z motylami: WyzwanieButterfly bashButterfly bashUkładanka Motyle (Butterfly Slide)Układanka MotylePretty Butterfly ColoringPretty Butterfly ColoringConnect Animals : Onet KyodaiConnect Animals : Onet KyodaiMahjong Linker : Kyodai GameMahjong Linker : Kyodai GameButterfly Kyodai DeluxeButterfly Kyodai DeluxeCute Butterfly House EscapeCute Butterfly House EscapeJolly Jong ButterflyJolly Jong ButterflyMahjong - Butterfly GardenMahjong - Butterfly GardenButterfly ShimaiButterfly ShimaiZurry The Ritual BatZurry The Ritual BatZumbar.ioZumbar.ioZumballZumballZumba OceanZumba OceanZumba ManiaZumba ManiaZumba ClassicZumba ClassicZumba ChallengeZumba ChallengeZUMAR DELUXEZUMAR DELUXEZuma's RevengeZuma's RevengeZuma: Znaki Zodiaku (Zuma Zodiac Signs)Zuma: Znaki ZodiakuZuma: Muzyczne Tornado (Zuma Music Twister)Zuma: Muzyczne TornadoZuma BoomZuma BoomZuma BallZuma BallGotowanie z Emmą: Spaghetti z cukinią (Zucchini Spaghetti Bolognese - Cooking with Emma)Gotowanie z Emmą: Spaghetti z cukiniąZS Dead Detective - Roving EyesZS Dead Detective - Roving EyesZrist DXZrist DXZristZristZorb BattleZorb BattleZopZopZootopia Jelly MatchZootopia Jelly MatchZookeeper Escape 3Zookeeper Escape 3ZoobooZoobooZoobies MatchZoobies MatchZoobies ConnectZoobies ConnectZoobies CollapseZoobies CollapseZoobiedokuZoobiedokuBloki Zoobie (Zoobie Blocks)Bloki ZoobieZooba: Zabawne różnice (Zooba Fun Differences)Zooba: Zabawne różniceZoo Tile - Match Puzzle GameZoo Tile - Match Puzzle GameZoo SlingsZoo SlingsZoo RunZoo RunZoo PongZoo PongZoo PinballZoo PinballTajemnice zoo (Zoo Mysteries)Tajemnice zooZoo Mahjongg DeluxeZoo Mahjongg DeluxeZoo MahjongZoo MahjongZOO Hidden StarsZOO Hidden StarsZoo FeederZoo FeederZoo BuffetZoo BuffetZoo BoomZoo BoomZwierzęta z zoo (Zoo Animals)Zwierzęta z zooZonic Rush ToiletZonic Rush ToiletZomboZomboZombinatorsZombinatorsZombify MeZombify MeZombies vs. HalloweenZombies vs. Halloween
Motyl Kyodai Poradnik (Walkthrough)
Motyl Kyodai

❇️ Motyl Kyodai

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

Butterfly Kyodai to ciekawa i skuteczna gra logiczna, która polega na łączeniu motyli o takim samym kolorze i kształcie. Celem gry jest połączenie wszystkich motyli na planszy, tak aby uzyskać jak najwięcej punktów.

Gra składa się z kilku poziomów, na których motyle są ukryte pod różnymi kolorami i kształtami. Gracz musi odnaleźć pary motyli, które będą się do siebie pasować i połączyć je, tak aby całkowicie zniknęły z planszy.

Butterfly Kyodai oferuje różnorodne poziomy trudności, dzięki czemu każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Gra jest przeznaczona dla osób w każdym wieku i poziomie zaawansowania, a jej prosta mechanika pozwala na szybkie i skuteczne rozwiązywanie zagadek.

Butterfly Kyodai to doskonała gra dla osób, które lubią logiczne zagadki i chcą rozwijać swoje umiejętności myślenia przestrzennego. Gra jest dostępna na wiele platform, w tym na komputery, smartfony i tablety, co pozwala na korzystanie z niej w dowolnym miejscu i czasie.

Jeśli szukasz ciekawej i rozwijającej gry, która pozwoli Ci na relaks i rozwój swoich umiejętności, to Butterfly Kyodai jest idealnym wyborem dla Ciebie. Spróbuj już dziś i przekonaj się, jak wiele radości może Ci dostarczyć!

🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Motyl Kyodai już 6729 razy i mamy ciągle za mało!
🟡Jesli lubisz Gry mahjong to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online


Gry Kizi Mizi

🟥Motyl Kyodai (Butterfly Kyodai) to doskonała gra AGAME, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 24 maja 2022 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 6729 razy i otrzymała ocenę 44/100 z łącznej liczby 1040 ocen użytkowników, 462 pububienia i 578 głosów na nie. Gra Motyl Kyodai jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie. Znajdziesz tutaj gry z popularnych platform jak: Kongregate, Cartoon Network, Miniclip czy Poki. Najlepsze gry w jednym miejscu.