Free KiziMizi games

Mr. Dubstep

Mizi Kizi
Mr. Dubstep
Mr. Dubstep

Mr. Dubstep - Zasady gry i sterowanie

opis gry Mr. Dubstep

Mr. Dubstep gra dla ludzi o mocnych nerwach. Nie chodzi o fabułę gry lecz o zdolność przetrwania w grze. Jeśli szybko ulegasz emocją, to zdecydowanie gra nie dla ciebie. Zadanie masz jedno: dotrzeć do mety w jednym kawałku. Kontrolujesz neonowy kwadracik, który porusza się w niebezpiecznym środowisku pełnym trójkątnych przeszkód i wrogo nastawionych anty kwadracików. Musisz być bardzo czujny i skupić się na zadaniu. Poruszasz się ruchem ślizgowym i nie można cię zatrzymać. Jedynie co możesz zrobić, to skakać jak najlepiej umiesz, aby ominąć zagrożenia. Musisz mieć oczy szeroko otwarte i nie kierować się prawami fizyki, gdyż w grze Mr. Dubstep nie można przewidzieć, gdzie spadniesz.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Mr. Dubstep wynosi 0/100. Na grę oddano 1 głos. Gra ma obecnie 1713 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 6 grudnia 2018. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP