Free KiziMizi games

Obrońcy kolonii

Mizi Kizi
Obrońcy kolonii
Obrońcy kolonii

Obrońcy kolonii - Zasady gry i sterowanie

opis gry Obrońcy koloniiPod koniec 22 wieku ludzie na ziemi opracowali technologie, które pozwoliły im nie tylko podróżować do odległych światów ... ale także je skolonizować.
Te nowe kolonie były rządzone z ziemi przez UNCOS, amerykańską radę kosmiczną.

Jednak kolonie te nie były finansowane przez rząd; zarządza nimi prywatna korporacja. Nowe kolonie szybko się rozrastały, zarówno w populacji, jak i pod względem siły.
Zmęczeni byciem kontrolowanym i obarczeni ciężkimi podatkami przez UNCOS, kolonie zadeklarowały swoją niezależność. Przy ograniczonych zasobach i niewystarczającej flocie kosmicznej, UNCOS był bezsilny i stracił kontrolę.

Bez jednoczącego rządu centralnego konkurencyjne korporacje wkrótce zaczęły toczyć wojny o nowo odkryte planety i ich cenne zasoby.

Jesteśmy korporacją wydobywczą alfa, jedną z najpotężniejszych firm wydobywczych w galaktyce. Nasze najnowsze odkrycie to Omega 6, planeta pełna minerałów i wody.

Niestety, Omega 6 znajduje się również na radarze naszej korporacji Korona.
Chociaż powinniśmy najpierw dotrzeć do Omegi 6, Kron może nas zaatakować i zgłosić roszczenia do bogactw Omagi 6.
Twoje zadanie to zbudowanie silnej obrony i poprowadzenie wojsk do zwycięstwa przeciwko inwazji korporacji Kron

Colony Defenders to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 12 czerwca 2018 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 2369 razy i otrzymała ocenę 50/100 z łącznej liczby 2 ocen użytkowników, 1 polubienie i 1 głos na nie. Gra Obrońcy kolonii jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP