Free KiziMizi games

Ogień i Woda 5: Elementy

Mizi Kizi
Ogień i Woda 5: Elementy
Ogień i Woda 5: Elementy

Ogień i Woda 5: Elementy - Zasady gry i sterowanie

Poznaj legendarną Świątynie Żywiołów, w której narodziły się najbardziej znane siły przyrody, jakim są Ogień i Woda. Ponownie zmierzysz się z zagrożeniami oraz pułapkami bez wyjścia, z którymi musisz sobie poradzić. Będziesz rozwiązywać wiele łamigłówek, zbierać diamenty i mierzyć się z czasem. Ogień i Woda 5: Elementy to zupełnie nowa gra z mnóstwem nowych możliwości. Wyruszysz w podróżuj do wszystkich świątyń serii Ogień i Woda. Wejdziesz ponownie do nowej Świątyni Ognia, Świątyni Leśnej, Świątyni Lodowej, Świątyni Światła, Świątyni Wiatru i Świątyni Kryształów. W Ogień i Woda 5 możesz zagrać przygodę samodzielnie lub z przyjacielem. Podobnie jak w poprzednich wersjach, Twoim głównym zadaniem będzie doprowadzić tę przeciwstawną parę żywiołów, bezpiecznie do wyjścia. Odliczanie już trwa!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Fireboy and Watergirl 5: Elements wynosi 74/100. Na grę oddano 564 głosy. Gra ma obecnie 17327 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 30 maja 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP