Free KiziMizi games

Ogień i Woda: Leśna świątynia

Mizi Kizi
Ogień i Woda: Leśna świątynia
Ogień i Woda: Leśna świątynia

Ogień i Woda: Leśna świątynia - Zasady gry i sterowanie

opis gry Ogień i Woda: Leśna świątyniaPrzeprowadź parę żywiołów jakim są Woda i Ogień przez wiele zagadek w Świątyni Leśnej. Fireboy nie może wejść do wody, a Watergirl nie może wejść do gorącej lawy, oboje nie lubią jednak zielonego błotka. Ognisty chłopiec i wodna dziewczyna muszą przejść przez różne poziomy, aby znaleźć wyjście. Każdy poziom świątyni składa się z pewnego rodzaju labiryntu z różnymi windami, dźwigniami, huśtawkami i innymi mechanizmami. Ta gra dla dwóch graczy może zostać ukończona tylko wtedy, gdy obydwoje współpracują ze sobą w celu znalezienia rozwiązania dla każdej komnaty w świątyni. Czasami masz za zadanie chwytanie jak największej ilości diamentów, innym razem Twoim zadaniem jest zdobycie zielonego diamentu - musisz zwrócić szczególną uwagę na poziomy oznaczone przez wielki klejnot.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Zasady gry i sterowanie:
Ogień - klawiszy strzałek
Woda - klawisze W, A, S, D.

Średnia ocen Fireboy and Watergirl: The Forest Temple wynosi 73/100. Na grę oddano 219 głosów. Gra ma obecnie 11485 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 30 maja 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP