Free KiziMizi games

Ogień i Woda 3: Świątynia Lodu

Mizi Kizi
Ogień i Woda 3: Świątynia Lodu
Ogień i Woda 3: Świątynia Lodu

Ogień i Woda 3: Świątynia Lodu - Zasady gry i sterowanie

opis gry Ogień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda powracają w trzeciej odsłonie fantastycznej platformówki na dwie osoby, w której kontrolujesz obie postacie, poruszając się po różnych poziomach aby dotrzeć do wyjścia w jak najkrótszym czasie, musisz rozwiązać trudne zagadki i pokonać przeszkody wzajemnie współpracując. Teraz dalsze przygody w tajemniczej świątyni lodu, kolejne skarby czekają na twoje odkrycie. Lecz nie będzie to takie proste, moce Wodnej dziewczyny i Ognistego chłopaka wymieszały się wzajemnie. Fireboy może poruszać się po mroźnych nawierzchniach, ale będzie mu ciężko wspinać się po zboczach, na które spadł śnieg. Ześlizgnie się natychmiast. Tymczasem Watergirl zwalnia, gdy jej stopy zetkną się płaską powierzchnią pokrytą śniegiem i lodem. Jednak śnieżne zbocza nie stanowią dla niej problemu. Ona może je pokonać bez problemu! Pamiętaj o zbieraniu diamentów i uważaj na szkodliwe baseny wypełnione bulgoczącą lawą. Fireboy i Watergirl muszą ich unikać.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Zasady gry i sterowanie:
Ogień - klawiszy strzałek
Woda - klawisze W, A, S, D.

Średnia ocen Fireboy and Watergirl 3: Ice Temple wynosi 76/100. Na grę oddano 433 głosy. Gra ma obecnie 15800 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 30 maja 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP