Free KiziMizi games

Ostatni Ocaleni

Mizi Kizi
Ostatni Ocaleni
Ostatni Ocaleni

Ostatni Ocaleni - Zasady gry i sterowanie

Straszliwy wirus opanował planetę, a cała populacja Ziemi zamieniła się w nieumarłych. Tylko mała dziewczynka i jej tata byli odporni. Aby ocalić ludzką rasę i odszukać innych ocalałych, musisz przejść przez wiele testów. Przed Tobą czeka osiemnaście fascynujących i ekscytujących poziomów pełnych niebezpieczeństw i adrenaliny. W grze będziesz grać jednocześnie z obiema postaciami lub ze znajomym i wspólnie opanujecie apokalipsę. Dziewczynka może rzucać kamieniami, a ojciec może uderzać kijem. Umiejętności te pomogą ci poradzić sobie z wieloma zagadkami. Warto pamiętać, że zombie są dla ciebie wielkim niebezpieczeństwem, a spotkanie z nimi nie wróży nic dobrego poza przegraną. Ale możesz użyć zombie do własnych celów i rzucić w umarlaka kamień, by zwabić go do przycisku, aby otworzył drzwi lub uruchomił windę. Baw się megafajnie i ocal ziemię!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Zasady gry i sterowanie:
1 gracz - AWSD / S - cios Kijem
2 gracz = Strzałki ←↑→↓ / Strzałka ↓ - rzuć kamieniem

Średnia ocen The Last Survivors wynosi 79/100. Na grę oddano 19 głosów. Gra ma obecnie 2292 odsłony. Grę zaproponowano w dniu: 9 listopada 2018. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP