Free KiziMizi games

Pirate Cards

Mizi Kizi
Pirate Cards
Pirate Cards

Pirate Cards - Zasady gry i sterowanie

opis gry Pirate CardsW tej grze karcianej grasz jako dzielny kapitan piratów, eksplorujący nieznaną wyspę pełną niebezpieczeństw i skarbów. Zasady są proste: możesz poruszać się o jeden krok w prawo, w lewo, w górę lub w dół na planszy, aż zabraknie punktów życiowych. Aby przetrwać najdłużej, jak to możliwe, potrzebujesz odpowiedniej strategii i planowania ruchów do przodu. Strzelaj armatami, zażywaj eliksiry, zbieraj tarcze i monety i bądź ostrożny, gdy rozbijasz beczkę, ponieważ może ona zawierać zarówno pomocne, jak i nieprzyjemne niespodzianki. Walcz z bossami, aby ulepszać swojego bohatera i otwórz skrzynie ze skarbami, wykonując mini-grę. Odblokuj nowe postacie i ulepszaj swojego bohatera przed każdą rundą, co może zaważyć na decydującej przewadze!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Pirate Cards wynosi 83/100. Na grę oddano 6 głosów. Gra ma obecnie 1780 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 11 czerwca 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP