Pizzeria

Policyjny poscig: Pogoń za miastemPolicyjny poscig: Pogoń za miastemPościg za misiemPościg za misiemPizzeria TatyPizzeria TatyPogoń za kapeluszem 2Pogoń za kapeluszem 2Pustynny pościg za kradzionym samochodemPustynny pościg za kradzionym samochodem2 samochody online2 samochody onlineBackgammonia - tryktrak onlineBackgammonia - tryktrak onlineFruit Ninja OnlineFruit Ninja OnlineZabawna gra: Zagraj w MahjongZabawna gra: Zagraj w MahjongPizza Maker My PizzeriaPizza Maker My PizzeriaBohater armaty onlineBohater armaty onlinePolicyjny pościg za samochodemPolicyjny pościg za samochodemSalon ślubny Wyjdź za mnieSalon ślubny Wyjdź za mniePiłka nożna onlinePiłka nożna onlineMasza i Niedźwiedź PizzeriaMasza i Niedźwiedź PizzeriaKrykiet onlineKrykiet onlineBitwa w Domino: Domino OnlineBitwa w Domino: Domino OnlineZabójcy futbolu onlineZabójcy futbolu onlineLabirynt dla chomika onlineLabirynt dla chomika onlineCo to za dźwięk?Co to za dźwięk?Grinch w pogoni za MikołajemGrinch w pogoni za MikołajemŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiMityczne klejnotyMityczne klejnotyMiecze i sandały: GladiatorMiecze i sandały: GladiatorSkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 5: ŻywiołyChińczykChińczykOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 1: Leśna świątyniaOgień i Woda 1: Leśna świątyniaPoppy PlaytimePoppy PlaytimeSuper Mario BrosSuper Mario BrosKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Królowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Ogień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaTajemniczy rajTajemniczy rajPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDSkarby AtlantydySkarby AtlantydyMonopoly OnlineMonopoly OnlinePora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyJewel QuestJewel QuestMinecraft ClassicMinecraft ClassicBubble Shooter ProBubble Shooter ProOgień i Woda 6: BajkiOgień i Woda 6: BajkiZłe lody 3Złe lody 3Złe lodyZłe lodyZoo BoomZoo BoomKrólowa ŚnieguKrólowa ŚnieguJewels Blitz 3Jewels Blitz 3Kick the BuddyKick the BuddyNajlepszy klasyczny mahjongNajlepszy klasyczny mahjongŚwinka Peppa: nowy domŚwinka Peppa: nowy domBubble HitBubble HitBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaGarden TalesGarden TalesSkarby Montezumy 2Skarby Montezumy 2
Skarby Montezumy 2 Poradnik (Walkthrough)
Pizzeria - Zagraj teraz online za darmo

❇️ Pizzeria - Zagraj teraz online za darmo

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

Pizzeria to niesamowita gra, która pozwala Ci stać się właścicielem własnej pizzy! Odkryj tajniki branży gastronomicznej i stań się najlepszym pizzaiolo w mieście!

Pizzeria to wciągająca i zabawna gra, w której musisz zarządzać swoją własną pizzerią. Zadaniem gracza jest przygotowanie pysznych pizz, obsługa klientów i zarządzanie swoim biznesem.

W Pizzerii możesz stworzyć swoją własną pizzę, wybierając składniki i układając je na cieście. Następnie musisz upiec ją w piecu i podać klientowi. Im lepsza pizza, tym więcej zadowolonych klientów i większe zyski dla Twojej pizzerii.

W grze Pizzeria musisz również zarządzać swoim biznesem, dbając o zaopatrzenie w składniki, wynajmowanie pracowników i dbanie o atmosferę w restauracji. Im lepiej zarządzisz swoim biznesem, tym większe szanse na sukces.

Dołącz do milionów graczy na całym świecie i stań się najlepszym pizzaiolo w Pizzerii! Gra oferuje mnóstwo zabawy i wyzwań, które na pewno Cię zaciekawią. Przygotuj się na wiele godzin rozrywki w świecie pizzy i gastronomii!

🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Pizzeria - Zagraj teraz online za darmo już 1265 razy i mamy ciągle za mało!
🟡Jesli lubisz Gry zręcznościowe to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online


A